Svētdiena, 2. Aprīlis, 2023
Imgarde, Irmgarde
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Jaunieši atklāti par dzīvi izrādē „Manas sirds stāsti”(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 5116
Jaunieši atklāti par dzīvi izrādē „Manas sirds stāsti”(ARHĪVS)
Jaunieši atklāti par dzīvi izrādē „Manas sirds stāsti”(ARHĪVS)

Apraksts


Jaunieši atklāti par dzīvi izrādē „Manas sirds stāsti”
Ventspils teātra namā „Jūras vārti” 18.maijā plkst. 14:00 notiks Dailes teātra un Betty Nanses (Kopenhāgena) teātra projekta mākslinieciski dokumentālā izrāde „Manas sirds stāsti”.
Šī ir jau otrā izrāde projekta KONTAKTS.LV ietvaros, kuru sadarbībā ar Kopenhāgenas Betty Nansen teātri un Dānijas kultūras institūtu īsteno Rīgā. Abās izrādēs, gan pirmajā projektā „Stāsti, kas pagriež pasauli”, gan arī jaunajā izrādē „Manas sirds stāsti”, uz skatuves kāpj dažādu tautību jaunieši, kuri stāsta, izdejo un izdzied savus personīgos stāstus.
Veidojot šo izrādi jauniešu uzdevums bija izstāstīt kādu notikumu no savas dzīves, kas, viņuprāt, ir nozīmīgs, un kurš spētu atstāt iespaidu arī uz citiem. Jaunieši netika ierobežoti savās izpausmēs, tāpēc rezultāts izdevies pārsteidzošs, jo izrādē skatāmi stāsti, kuri satrauc, smīdina, rosina domāt un pat skumt.
Pirms izrāde bija gatava, jaunieši vairākus mēnešus skolojās pie dažādiem pasniedzējiem, jo pašiem nebija nopietnas skatuves pieredzes. Talkā nāca vairāki pazīstami profesionāļi - Aina Matīsa, Gustavo, Vita Bekmane, Ieva Kerēvica, Agris Daņiļēvičs, kuri konsultēja jauniešus, lai veiksmīgāk izstāstītu savus personīgos stāstus uz skatuves.
Skatītājiem būtiski zināt to, ka izrādē dzirdamie stāsti nav vārds vārdā iestudēti, tādā veidā aktieriem atstātas plašas improvizācijas iespējas.
Režisors: Didzis Jonovs.
Piedalās: Irina Gavrilova, Rolands Briedis, Ieva Melle, Renārs Purmalis, Lote Vilma Vītiņa, Raminta Žemaitaitīte, Angelīna Reinbaha, Baiba Aļļe, Lāsme Bērtule, Monika Bleikša, Ernests Sveisbergs, Artjoms Androničevs, Bogdans Romanča, Igors Savčenko.
Biļetes uz izrādi „Manas sirds stāsti” Ventspilī, teātra namā „Jūras vārti”, nopērkamas teātra nama kasē. Biļešu cena - Ls 1.00.

Internetā:
www.dailesteatris.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Ventspils
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: 
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!