Trešdiena, 29. Maijs, 2024
Raivis, Raivo, Maksis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Suņu izstāde Ozolniekos 12.un 13.jūnijā(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 5196
Suņu izstāde Ozolniekos 12.un 13.jūnijā(ARHĪVS)
Suņu izstāde Ozolniekos 12.un 13.jūnijā(ARHĪVS)

Apraksts


Kopā ar visu ģimeni – uz suņu izstādi Ozolniekos Nedēļas nogalē, 12.un 13.jūnijā, jau ceturto reizi Ozolniekos notiks Starptautiskā Latvijas kinoloģiskās federācijas (LKF) rīkotā suņu izstāde, uz kuru ierasties aicinātas ģimenes.
LKF prezidente Vija Klučniece jelgavnieki.lv stāsta, ka ģimenēm interesanti izstādē būs ieraudzīt ne vien 40 sugu šķirņu, kas Latvijā nemaz nav sastopamas, bet arī vērot suņu sacensības adžilti – ātruma sacensības dažāda vecuma, lieluma un šķirņu suņiem. «Ikvienu noteikti aizraus, kā suņi sacentīsies veiklībā, savā skrējienā pārvarot dažādas barjeras, šūpoles, trubas, dēļus un citus šķēršļus,» stāsta V.Klučniece.

Šāda līmeņa izstāde Ozolniekos notiek jau ceturto gadu, jo LKF apmierina sadarbība ar Ozolnieku novada pašvaldību, un norises vietā – Ozolnieku Sporta centra futbola laukumā un stadionā – ir piemērots segums, lai suņu ķepas lēcienos netraumētu.

Tāpat apmeklētājiem tiks piedāvātas suņu preces mīluļu iepriecināšanai.
Piedalīsies 28 firmas, tai skaitā četras ārvalstu – no Vācijas, Lielbritānijas, Polijas un Igaunijas, piedāvājot suņu precēm arī īpašas atlaides izstādes laikā.

Jautāta, kā šī izstāde atšķiras no citām Latvijā notiekošajām, piemēram, Izstāžu centrā Ķīpsalā notiekošajām, LKF prezidente teic: «Ja Ķīpsalas izstādes tiek orientētas uz preci, tad mūsu – uz suņu daudzumu un daudzveidību.»

Ieejas maksa: pieaugušajiem – 2 lati, skolēniem un pensionāriem 1 lats, pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas, ģimenes biļete (2 bērni un 2 pieaugušie vai 1 pieaugušais un 3 bērni) - 5 lati.

Kontaktinformācija

  • Novads: Jelgavas novads (bij.Jelgavas rajons)
  • Adrese: Ozolnieki,Jelgavas nov.
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: 
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!