Trešdiena, 29. Maijs, 2024
Raivis, Raivo, Maksis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

"Visi vienā laivā!" PĀVILOSTAS DIENA LIEPĀJĀ

Reizes skatīts: 4155
"Visi vienā laivā!" PĀVILOSTAS DIENA LIEPĀJĀ
"Visi vienā laivā!" PĀVILOSTAS DIENA LIEPĀJĀ
Karte

Apraksts


Pāvilostas novada diena – „Visi vienā laivā!”

Katru nedēļas nogali līdz pat augusta beigām Liepājas centrā – Rožu laukumā – sevi prezentēs kāds no novadiem. Novadu dienas tiek organizētas, lai iepazīstinātu Liepājas iedzīvotājus un viesus ar jaunizveidotajiem novadiem un to kultūras un tradicionālajām vērtībām.
26.jūnijā no plkst.11:00-15:00 Liepājā, Rožu laukumā, notiks Pāvilostas novada diena ar moto „Visi vienā laivā”. Tajā savu piedāvājumu prezentēs novada uzņēmēji un pašdarbības kolektīvi no Pāvilostas pilsētas, Sakas un Vērgales pagastiem.
Par godu šim pasākumam Māras Muižnieces Rīgas Mākslas skolas audzēkņi un pedagogi ir apgleznojuši I/K „Jūras laivu kompānijas” laivu, attēlojot uz tās Pāvilostas novadnieku portretus. Pasākumu atklās novadnieks Uldis Marhilēvičs. Gaidāmi Pāvilostas un Vērgales pagasta pašdarbnieku priekšnesumi. Savu piedāvājumu demonstrēs: šķelto klūdziņu pinēja A.Kalēja;
Pāvilostas novadpētniecības un Vērgales muzeji, Jūras laivu kompānija, Vindsērfinga nomas punkts, Jahtu osta, kempings „Pāvilosta Marina”, brīvdienu mājas „Kaijas” pirts kūre, Lauku sēta „Lejas” un Dz. Zamarīša tradicionālo prasmju skola zivju kūpināšanā. Pāvilostas mākslas skolas audzēkņi un pedagogi par godu šim pasākumam būs izveidojuši īpašu noformējumu zivju kūpinātavai.
Pāvilostas novada dienas apmeklētājiem būs iespēja iegādāties gan pašceptu maizi un pankūkas, gan šķelto klūdziņu pinumus, zemenes un kazas sieru, gan arī gaļas un konditorijas izstrādājumus.
Pāvilostas mākslas skola aicinās bērnus apmeklēt radošās darbnīcas.
Visas dienas garumā būs iespēja laimēt dažādas pārsteiguma balvas.
Būsiet mīļi gaidīti Pāvilostas novada dienā Liepājā!Pāvilostas novada TIC vadītāja MAIRITA TUMPELE

Kontaktinformācija

  • Novads: Liepāja(bij.Liepājas rajons)
  • Adrese: Liepāja, Rožu laukums
  • Kontaktpersona: Zane Gaile

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!