Trešdiena, 29. Maijs, 2024
Raivis, Raivo, Maksis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Kad krastā izkāps Neptūns... ZVEJNIEKU SVĒTKI

Reizes skatīts: 5196
Kad krastā izkāps Neptūns... ZVEJNIEKU SVĒTKI
Kad krastā izkāps Neptūns... ZVEJNIEKU SVĒTKI
Karte

Apraksts


ZVEJNIEKU SVĒTKI JŪRMALCIEMĀ sestdien, 10. jūlijā
Jūrmalciemā Zvejnieku svētku ideja ir pavisam citāda nekā Pāvilostā vai Liepājā – tur tie ir svētki pašu ciema iedzīvotājiem un viņu draugiem.
Jau no paša rīta sporta spēlēs(volejbols, futbols), dažādas atrakcijas bērniem pludmalē, tirdziņš, Neptūna sagaidīšana, koncerts ar vietējo pašdarbības kolektīvu piedalīšanos un zaļumballe līdz rītam!
ZVEJNIEKU SVĒTKI PĀVILOSTĀ
Piektdien, 9. jūlijā
Pulksten 22 jūras krastā pie mola nakts balle “Jūras vilinājums” kopā ar DJ Klāvu un Daini no Kuldīgas, kā arī grupām “DEEP SILENCE”, “NO TITLE”, “4 KW” un “ABPUSĒJI”.
Sestdien, 10. jūlijā
No pulksten 10 pludmalē Sacensības pludmales volejbolā un futbolā
Pulksten 11 – 16 Telšu laukumā pie muzeja Dzintars Zamarītis iepazīstinās ar zivju kūpināšanas norisēm pāvilostnieku gaumē
Pulksten 12 pie tūrisma informācijas centra Latvijas komēdijas teātris ar Zvejnieku svētku šovu - traģikomēdiju “Nesauciet viņu par Kazanovu!” /Kreptīgs latviešu humors, gaumīga iesaiņota erotika, dinamiska darbība un spriedze. Darbība norisinās Roņu (Ruhnu)salā Zvejnieku svētku laikā, kad zvejnieki godina jūras valdnieku Neptūnu/. Scenārija autors Arvīds Dinijs Deģis, līdzautore Līga Vuškāne, režisore – Sandra Rumba, tērpu māksliniece – Agnija Zepa.
Latvijas Bruņoto spēku un Jaunsardzes paraugdemonstrējumi
Pulksten 14 “Jautrības jūras krastā” kopā ar Leļļu teātra “Tims” aktieriem - Pāvilostu pieskandinās jūras krastā dzīvojošais pirāts - Juris Babris un kuģa kapteinis - Zigurds Feils
no pulksten 12 līdz 16 pilsētas centrā Latvijas Bruņoto spēku un Jaunsardzes paraugdemonstrējumi.
Pulksten 14:45 kuģu parāde jūrā.
Pulksten 15 Jūras valdnieka Neptūna vizīte Pāvilostas pludmalē:
• Sporta aktivitātes - virves vilkšanā, riņķa mešanā, rekorda uzstādīšana jūras velšu ātrēšanā
Pulksten 16 pie tūrisma informācijas centra uzstāsies vidējās paaudzes deju kolektīvs “Vērgalīte” un Liepājas tautas KCVP deju kolektīvs “Vaduguns”.
Pulksten 19 Upesmuižas parka estrādē – koncerts “Skani ar mani”. Piedalās: Viktors Lapčenoks, Uģis Roze, Adrians Kukuvass, Žoržs Siksna, Latvijas Nacionālā teātra aktieris Jānis Skanis un Kristapa Krievkalna instrumentālās grupas mūziķi.
Pulksten 21 Zaļumballe ar viesiem - grupām “Roja”, “Lauku muzikanti” un Ivars Pētersons ar grupu “Petersons Band”.
Ieeja uz pasākumu Upesmuižas parkā: 4 lati, pensionāriem – 3 lati
bērniem līdz 7 gadu vecumam un invalīdiem /uzrādot to apliecinošu dokumentu/ - bez maksas.
JŪRAS SVĒTKU SVINĪBAS LIEPĀJĀ. Sestdiena, 10. jūlijs
Arī šogad 10. jūlijā Liepājas promenādē notiks vērienīgas Jūras svētku svinības. Jau no pulksten 11:00 darbosies svētku gadatirgus, uz lielās skatuves visas dienas garumā uzstāsies Liepājas mazākumtautību biedrības, savu 15. gadu jubileju svinēs starptautiskais gleznotāju un zīmētāju plenērs, kuram šogad dots nosaukums „Pilsēta un jūra”. Neiztrūkstoša svētku sastāvdaļa būs „Ielu teātra festivāls”, ko organizē Liepājas Leļļu teātris, sporta aktivitātes un, protams, ieradīsies Neptūns. Vakarā uz Lielās skatuves kāps mūziķis Normunds Rutulis ar pavadošo grupu, bet pasākuma turpinājums klubā „Fontaine”.

Kontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: Kurzemes piekraste
  • Kontaktpersona: Diāna Ansule

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!