Trešdiena, 29. Maijs, 2024
Raivis, Raivo, Maksis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pasākumi Liepājā 12.- 18.07.(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3907
Pasākumi Liepājā 12.- 18.07.(ARHĪVS)
Pasākumi Liepājā 12.- 18.07.(ARHĪVS)

Apraksts


Pirmdiena, 12.jūlijs

Otrdiena, 13.jūlijs

Trešdiena, 14.jūlijs
Koncertu cikls LIEPĀJAS VASARA
SLĀVU KAMERMŪZIKAS PĒRLES
Piedalās: LSO stīgu kvartets Quattro colori
Programma: A.Borodins, A.Dvoržāks, M.Radzivils
Biļešu cena: no 1,50 Ls
Plkst.19:00, Viesnīca Promenade Hotel Hika zāle, Vecā Ostmala 40

VEGA 1 pludmales volejbola čempionāts, 3.posms
Plkst.18:00, Liepājas pludmalē pie Glābšanas stacijas

AKTĪVIE VAKARI
Nūjošana, riteņbraukšana, skriešana
Plkst.18:00, Jūrmalas parks, pie bērnu rotaļlaukuma

Ceturtdiena, 15.jūlijs
U-20 EIROPAS ČEMPIONĀTS BASKETBOLĀ JAUNIETĒM (A DIVĪZIJA)
Plkst.14:00, Bulgārija : Francija (A1)
Plkst.16:15, Nīderlande : Polija (A2)
Plkst.18:30, Ukraina : Krievija (B1)
Plkst.20:25, Čempionāta atklāšanas ceremonija
Plkst.21:10, Latvija : Zviedrija (D2)
Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39, Liepāja
 
Plkst.13:30, Itālija : Spānija (C1)
Plkst.15:45, Vācija : Serbija (C2)
Plkst.18:00, Baltkrievija : Lietuva (D1)
Plkst.21:30, Rumānija : Turcija (B2)
Grobiņas Sporta centrs, M.Namiķa iela 2b, Grobiņa

Piektdiena, 16.jūlijs
U-20 EIROPAS ČEMPIONĀTS BASKETBOLĀ JAUNIETĒM (A DIVĪZIJA)
Plkst.14:00, Polija : Bulgārija (A3)
Plkst.16:15, Francija : Nīderlande (A4)
Plkst.18:30, Zviedrija : Ukraina (B3)
Plkst.20:45, Krievija : Latvija (B4)
Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39, Liepāja

Plkst.13:30, Serbija : Itālija (C3)  
Plkst.15:45, Spānija : Vācija (C4)  
Plkst.18:00, Turcija : Baltkrievija (D3)  
Plkst.20:15, Lietuva : Rumānija (D4)  
Grobiņas Sporta centrs, M.Namiķa iela 2b, Grobiņa

Latvijas Tenisa Savienības kausa izcīņa ROLAND GARROS
16.- 18.07., Tenisa korti, Jūrmalas parks, Liepāja

Sestdiena, 17.jūlijs
NĪCAS NOVADA DIENA
Programma: uzstāsies tautas deju kolektīvi un folkloras kopas, būs atrakcijas lieliem un maziem, darbosies lietišķās mākslas izstrādājumu un mājražotāju darinājumu tirdziņš.
Plkst.11:00, Rožu laukums

SOĻI SMILTĪS
Latvijas piejūras novadu Vidējās paaudzes tautas deju kolektīvu 10. festivāls
Programma:
Plkst.14:00, Festivāla atklāšana, pie pieminekļa bojā gājušiem zvejniekiem un jūrniekiem, Jūrmalas parks
Brīvdabas koncerti „Liepu laipas”
Plkst.14:30, pie pieminekļa bojā gājušiem zvejniekiem un jūrniekiem
Plkst.15:00, pie Latvijas 1.Rokkafejnīcas, Jūrmalas parka bērnu laukums un Karostas parks
Plkst.16:00, pie Liepājas Universitātes

KALVENES PAGASTA SVĒTKI
Programmā:
Plkst.4:45, Makšķerēšanas sacensības, pulcēšanās pie pagasta pārvaldes
Plkst.10:00, Dienas atklāšana un sporta spēles, skolas sporta laukums
Plkst.12:00, Bērnu rīts „Draudzēsimies” kopā ar Liepājas Ceļojošo leļļu teātri „Maska”, pagasta estrāde
Plkst.12:00, Radošās darbnīcas lieliem un maziem, pie kultūras nama
Plkst.20:00, Teātra izrāde, pagasta estrāde
Plkst.21:30, Zaļumballe kopā ar grupu „Liepavots”, pagasta estrāde

U-20 EIROPAS ČEMPIONĀTS BASKETBOLĀ JAUNIETĒM (A DIVĪZIJA)
Plkst.14:00, Itālija : Vācija (C5)
Plkst.16:15, Serbija : Spānija (C6)
Plkst.18:30, Baltkrievija : Rumānija (D5)
Plkst.20:45, Turcija : Lietuva (D6)
Liepājas Olimpiskais centrs, Brīvības iela 39, Liepāja

Plkst.13:30, Bulgārija : Nīderlande (A5)  
Plkst.15:45, Polija : Francija (A6)  
Plkst.18:00, Zviedrija : Krievija (B6)  
Plkst.20:15, Ukraina : Latvija (B5)  
Grobiņas Sporta centrs, M.Namiķa iela 2b, Grobiņa

Svētdiena, 18.jūlijs
Ekskursija ZEMGALES PILIS UN PARKI
Apskates vietas: Bauskas pils muzejs, Jumpravas muižas parks, Mežotnes pils, Rundāles pils un rožu dārzs
Cena: 12 Ls (ieejas maksas apskates objektos nav iekļautas cenā)
Izbraukšana plkst.8:00 no stāvlaukuma pie Liepājas Universitātes

ALISE BRĪNUMZEMĒ
Pasākums bērniem kopā ar cirku „Beztemata”
Plkst.12:00, bērnu rotaļu laukums, Jūrmalas parks

SOĻI SMILTĪS
Latvijas piejūras novadu Vidējās paaudzes tautas deju kolektīvu 10.festivāla lielkoncerts
Plkst.15:00, koncertestrāde „Pūt, vējiņi!”, Jūrmalas parks

MŪZIKAS VAKARI
LATVIJAS 1.ROKKAFEJNĪCĀ
(Stendera iela 18/20, www.pablo.lv)
Ceturtdien, piektdien, sestdien

FIRE BAR
(Stūrmaņu iela 1, www.fontaine.lv)
Ceturtdien, piektdien, sestdien

FONTAINE PALACE
(Dzirnavu iela 4, www.fontaine.lv)
Piektdien, sestdien no plkst.23:00

Restorānā VECAIS KAPTEINIS
(Dubelšteina iela 14, www.vecaiskapteinis.lv)
Piektdien, sestdien no plkst.19:00

Meksikāņu restorānā TEX-MEX
(Stendera iela 3, www.klondaika.lv)
Trešdien, plkst.21:00, ALEX
Piektdien, plkst.22:00, T.Kleins
Sestdien, plkst.22:00, „Klondaikas” jubileja. Piedalās Fortuna G, DVĪNES, Žanna Blagoveščenskaja, pasākumu vada Marģers Eglinskis

IZSTĀDES
LIEPĀJAS MUZEJĀ
(Kūrmājas prospekts 16/18, www.liepajasmuzejs.lv)
Guntas Ruicēnas personālizstāde
„Klusuma atklāšana”, Ričarda Garbačiauska (Lietuva) gleznas
Darba laiks: C,S,Sv 10:00-18:00, Pk 11:00-19:00

LIEPĀJAS MUZEJĀ
(K.Ukstiņa iela 7/9)
„Lauku sēta”, Liepājas muzeja krājuma izstāde
Darba laiks: C,S,Sv 10:00-18:00, Pk 11:00-19:00

MĀKSLAS GALERIJĀ „PROMENADE”
(Vecā Ostmala 40, www.promenadehotel.lv)
„Ziedi”, Kārļa Celmiņa gleznas
Darba laiks: katru dienu 00:00-24:00

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMĀ
(Rožu laukums 5/6, www.biedribasnams.lv)
„Kas vienam melns, citam balts”
Darba laiks: katru dienu 10:00-19:00

UPB GALERIJĀ
(Dzintaru iela 19)
Ilze Kristīne Barselona
Darba laiks: katru dienu 9:00-17:00

TĒJAS ISTABĀ
(Brīvzemnieka iela 28)
Plenēra „Pilsēta un jūra” plakātu retrospekcija
Darba laiks: katru dienu 14:00-18:00

TN KURZEME
(Lielā iela 9)
Mākslas pulciņa „Krāsainie Pipariņi” audzēkņu darbu izstāde
Darba laiks: katru dienu 10:00-20:00

LIEPĀJAS MĀRTIŅA LUTERA BAZNĪCĀ
(Jelgavas iela 60)
Māra Subača zīmējumi
Darba laiks: darba dienās 11:00-15:00

PĀVILOSTAS NOVADPĒTNIECĪBAS MUZEJĀ 
(Dzintaru iela 1, Pāvilosta, www.pavilosta.lv)
„Jūrā eju, jūrā brienu...”
Darba laiks: T,C,Pk 11:00-17:00, S,Sv 12:00-16:00

AIZPUTES NOVADPĒTNIECĪBAS MUZEJĀ
(Skolas iela 1, Aizpute, www.aizpute.lv)
„Portreta atklāsme”, Maskavas mākslinieka Borisa Haimova darbi
Darba laiks: darba dienās 9:00-17:00, sestdienās 10:00-14:00

GALERIJĀ MĒTRAS MĀJA
(Pasta iela 1a, Aizpute, www.metra-a.lv)
„Visādi putni”, stikla māksla
Darba laiks: darba dienās 10:00-17:00, sestdienās 10:00-14:00

Kontaktinformācija

  • Novads: Liepāja(bij.Liepājas rajons)
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 634 27703
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!