Ceturtdiena, 30. Maijs, 2024
Lolita, Vitolds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Aicinām uz pasākumu "Iepazīsti savējos 2010"

Reizes skatīts: 3913
Aicinām uz pasākumu "Iepazīsti savējos 2010"
Aicinām uz pasākumu "Iepazīsti savējos 2010"

Apraksts


Š.g. 31. jūlijā biedrība „Ķekavas novada Uzņēmēju padome” kopā ar Ķekavas Tūrisma informācijas centru rīko pasākumu "IEPAZĪSTI SAVĒJOS 2010".

Pasākuma ietvaros Ķekavas novada iedzīvotāji un viesi, iepriekš pieteiktās komandās, orientējoties pēc kartes ar kājām, velo vai auto apmeklēs vietējos uzņēmumus un tūrisma objektus, veicot interesantus un atjautīgus uzdevumus, labākajiem par to saņemot balvas. Pasākuma mērķis ir parādīt novada iedzīvotājiem, kas ir arī mērķauditorija, vietējo uzņēmumu dažādību un to piedāvātos pakalpojumus un ka sev nepieciešamās preces var nopirkt novada teritorijā.

Dalību šajā pasākumā apliecinājuši vairāk kā 25 novada uzņēmumi un organizācijas - sākot ar lielākajiem uzņēmumiem, kuri atrodas Ķekavas novadā, kā arī tādiem, kuru filiāles atrodas novadā, beidzot ar maziem, kuri savu uzņēmējdarbību uzsākuši pēdējā pusgada laikā un vēlas iepazīstināt ar sevi gan novada iedzīvotājus, gan uzņēmējus.

Pasākuma noslēgumā, 31. jūlija vakarā, notiks labāko komanda apbalvošana, konkursi un svētku koncerts, savukārt visas dienas garumā pasākuma centrā pie t/c Liiba darbosies tirdziņš un paredzēti dažādi izklaidējoši pasākumi. Izmantojot globālās pozicionēšanas sistēmas (GPS) tehnoloģijas iespējas, līdzjutēji pasākuma centrā uz lielajiem ekrāniem tiešsaistes režīmā varēs sekot atsevišķu komandu pārvietošanai trasē.

Viens no pasākuma centrālajiem notikumiem būs aicinājums vienoties kopīgā deju solī - uzstādīt rekordu “Lielākais deju kolektīvs” sporta deju pedagoda Kristapa Cīruļa vadībā.

Balvu fonds labākajām komandām vairāk kā 300 LVL.
Iepazīsti savējos 2010 oficiālā lapa Internetā: www.knup.lv.
Komandu pieteikšana notiek līdz 29. jūlijam, un to var veikt Internetā: www.knup.lv sadaļā On-line pieteikšanās..
Pasākuma satelītlapa portālā draugiem.lv - www.draugiem.lv/iepazistisavejos2010.

Aicinām Jūs pieteikt savu komandu šajā pasākumā, kā arī atspoguļot notiekošo, lai arī citu novadu uzņēmēji nenokar degunus šajā ne tik uzņēmējdarbībai piemērotākā laikā, bet, lai organizē saviem potenciālajiem klientiem un draugiem pasākumus, kuros cilvēki var nākt un priecāties kopā!

Informāciju sagatavoja:
Juris Žilko, pasākuma organizators, Ķekavas novada Tūrisma informācijas centra kultūras tūrisma organizators, tālr. 29472789, juris.zilko@kekava.lv
Par organizatoriem:
Biedrība „Ķekavas novada Uzņēmēju padome” dibināta 2009. gadā ar mērķi apvienot Ķekavas novada uzņēmējus, lai veidotu labvēlīgu uzņēmējdarbības vidi Ķekavas novadā, sekmētu uzņēmēju sadarbību ar pašvaldību un iesaistītos uzņēmējdarbības videi svarīgu lēmumu pieņemšanās.

Ķekavas novada Tūrisma informācijas centrs ir Ķekavas novada pašvaldības Kultūras aģentūras struktūrvienība, kura realizē Tūrisma informācijas centra darbību.

Kontaktinformācija

  • Novads: Ķekavas (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!