Svētdiena, 2. Aprīlis, 2023
Imgarde, Irmgarde
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

28.augustā Cēsīs uzstāsies Grammy balvas laureāts trompetists Braiens Linčs ar afrokarību džeza grupu (ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3494
28.augustā Cēsīs uzstāsies Grammy balvas laureāts trompetists Braiens Linčs ar afrokarību džeza grupu (ARHĪVS)
28.augustā Cēsīs uzstāsies Grammy balvas laureāts trompetists Braiens Linčs ar afrokarību džeza grupu (ARHĪVS)

Apraksts


Augustā Latvijā uzstāsies Grammy balvas laureāts trompetists Braiens Linčs ar afrokarību džeza grupu.

No 25. līdz 28.augustam Latvijā viesosies Grammy balvas laureāts trompetists Braiens Linčs ar saviem talantīgākajiem Ņujorkas Universitātes džeza mūzikas studentiem, lai sniegtu enerģiska un mūsdienīga afrokarību džeza koncertus un meistarklases Rīgā, Jelgavā, Rēzeknē un Cēsīs. Grupas koncerti sākotnēji tika plānoti ASV kultūras mēneša ietvaros šī gada aprīlī, taču Islandes vulkāna izvirduma dēļ mūziķu viesošanās Latvijā tika atcelta.

Sestdien, 28.augustā, plkst. 19:00 Braiena Linča Ņujorkas Universitātes afrokarību džeza okteta koncerts Cēsu 2. Pamatskolā.

Braiena Linča Ņujorkas Universitātes afrokarību džeza oktets ir latīņu džeza grupa, kuru vada pasaules slavu ieguvušais trompetists Braiens Linčs. Savas vairāk kā trīsdesmit gadus ilgās mūziķa karjeras laikā Braiens Linčs ir uzstājies kopā ar dažādiem māksliniekiem, tai skaitā afrokarību mūzikas pionieri Ediju Palmjeri (Eddie Palmieri), maestro Filu Vudu (Phil Woods) un popmūzikas spīdekli Prinsu (Prince). Šobrīd Linčs pasniedz lekcijas Ņujorkas Universitātē, kā arī vada seminārus un meistarklases mūzikas skolās visā pasaulē. Braiena Linča Ņujorkas Universitātes afrokarību džeza okteta koncertus organizē ASV vēstniecība Latvijā, sadarbībā ar Ņujorkas Mākslas Fondu (NYFA) un Ņujorkas Universitāti.

Braiens Linčs un viņa džeza studenti ar lielu atbildību uztver savu “kultūras vēstnieku” lomu, pārstāvot Amerikāņu mūzikas bagātīgo klāstu un gatavojoties satikties ar džeza mūzikas profesionāļiem Latvijā. Grupa ar nepacietību gaida iespēju tikties ar Latvijas publiku un cer iepriecināt ne tikai Latvijas klausītājus, bet arī iemācīties ko jaunu paši.

Gatavojoties koncertiem Latvijā, mūziķi ir izveidojusi arī īpašu blogu, kurā tie apraksta gatavošanos Latvijas turnejai, kā arī piedāvā iepazīties ar grupas dalībniekiem un tās muzikālo repertuāru. Blogā publicēti arī video klipi no iepriekšējiem mūziķu koncertiem. Lai apskatītu blogu, apmeklējiet sociālo vietni: http://nyfablog.wordpress.com/. Informācija par grupu atrodama arī īpaši Latvijas braucienam izveidotajā Facebook lapā ar nosaukumu “Brian Lynch and NYFA in Latvia”. Saites uz abām sociālajām vietnēm atrodamas arī ASV vēstniecības mājas lapā: http://riga.usembassy.gov/.


Braiena Linča Ņujorkas Universitātes afrokarību džeza okteta koncerti Latvijā:
 Trešdien, 25. augustā, 19:00 – Uzstāšanās mūzikas un teātra klubā “Artelis”.
 Ceturtdien, 26.augustā, 19:00 – Koncerts Jelgavas Pilsētas kultūras namā.
 Piektdien, 27.augustā, 18:00 – Koncerts Rēzeknes kultūras namā.
 Sestdien, 28.augustā, 19:00 – Koncerts Cēsu 2. pamatskolā.

Kontaktinformācija

  • Novads: Cēsu (bij.Cēsu rajons)
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Daiga Janševska
  • Mājas lapa: http://www.cesis.lv
  • Tel.: 64121815, 28318318
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!