Svētdiena, 14. Aprīlis, 2024
Strauja, Gudrīte
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Starptautiskās BMX sacensības(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3517

Apraksts


Starptautiskās BMX sacensībās, kas šajā nedēļas nogalē – 21. un 22.augustā – norisināsies Piedzīvojumu parka trasē, dalību pieteikuši Latvijas labākie BMX sportisti.

Gan „Lemberga kausa izcīņā BMX 2010”, gan „Ventspils BMX kausa 2010” sacensībās šajā nedēļas nogalē savu profesionalitāti rādīs tādi zināmi braucēji, kā valmierietis Artūrs Matisons, ventspilnieki Rihards Veide un Toms Mankus, kā arī Kristers Lejiņš, kurš šogad junioru Pasaules čempionāta izcīnīja sudraba medaļu. Ar viņiem uz starta līnijas stāsies arī BMX braucēji no kaimiņvalsts Lietuvas.


No Ventspils šajās sacensībās plāno startēt 36 braucēji un kā atklāj viņu treneris Jānis Šķeperis: „Es ceru, ka komandu vērtējumā mums izdosies iekļūta labāko trijniekā”. Ventspils komandas sastāvā būs gan jau pieredzējuši braucēji, gan 10 jaunie entuziasti. Turklāt divi no viņiem sacensību dienā nebūs sasnieguši vēl pilnus 5 gadus.


Kā jau iepriekš informēts Ventspils Piedzīvojumu parkā, sestdien, 21.augustā, BMX braucēji jau trešo reizi cīnīsies par Aivara Lemberga personīgajām balvām. Sacensību sākums plkst. 15:00. Savukārt svētdien, 22.augustā, no plkst. 12:00 BMX trasē varēs vērot braucēju cīņu par „Ventspils BMX kausu 2010”. Abās dienās sacensības norisināsies vecuma grupās no 6 līdz 18 gadiem, kā arī elites, krūzeru un masteru grupās. Tāpat sacensībās būs atsevišķas grupas meiteņu konkurencē. Sacensībās uz starta tiks izlaisti visi braucēji – gan ar, gan bez licencēm.

Kontaktinformācija

  • Novads: Ventspils
  • Adrese:  Sporta iela 7/9, Ventspils, LV-3601
  • Kontaktpersona: Juta Liepiņa
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 636 28251
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!