Svētdiena, 2. Aprīlis, 2023
Imgarde, Irmgarde
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Šonedēļ Jūrmalā sadancos vadošie tautas deju kolektīvi (ARHĪVS)

Reizes skatīts: 5490
Šonedēļ Jūrmalā sadancos vadošie tautas deju kolektīvi (ARHĪVS)
Šonedēļ Jūrmalā sadancos vadošie tautas deju kolektīvi (ARHĪVS)
Šonedēļ Jūrmalā sadancos vadošie tautas deju kolektīvi (ARHĪVS)

Apraksts


Šonedēļ, 29. augustā plkst. 18.00 Dzintaru koncertzālē krāšņā un sirsnīgā koncertā “Tautas deju pērles Jūrmalā” sadancos Latvijas vadošie tautas deju kolektīvi “Teiksma”, “Līgo”, “Dancis”, “Gatve” un “Daiļrade”. Koncerta mākslinieciskais vadītājs – horeogrāfs Jānis Ērglis.

Koncerta programmā iekļautas pēdējos gados tapušās jaunrades dejas “Ai, zaļā birztaliņa”, “Man deviņi bāleliņi”, “Pēc tolkas”, kā arī laika pārbaudi izturējusī, par skaistāko deju dēvētā “Gatves deja” un citas no 2008. gada Dziesmu un deju svētku repertuāra, deju jaunrades skatēs godalgotie jauniestudējumi, gan arī dejas, kas vienkārši ir mīļas dejotājiem un skatītājiem. Koncertā būs skatāmas Jāņa Ērgļa, Jāņa Purviņa, Egila Poļa, Rolanda Juraševska, Guntas Skujas un citu horeogrāfu veidotās dejas.

Koncerta un TDA “Teiksma” mākslinieciskais vadītājs Jānis Ērglis saka: “Katru gadu augusta beigās par tradīciju kļuvušais koncerts pulcē labākos deju kolektīvus, lai sagādātu patiesu prieku un emocionālu gandarījumu gan skatītājiem, gan pašiem dejotājiem. Esmu pārliecināts, ka arī šī koncerta apmeklētāji gūs gandarījumu gan no liriskajām, gan jautrajām dejām, un sajutīs milzīgo emociju lādiņu, kas staro no dejotājiem”.

Dzintaru koncertzālē mirdzēs šobrīd labākie Latvijas tautas deju ansambļi, kas savu varēšanu pierādījuši daudzu gadu garumā. Visi kolektīvi var lepoties ar lielu pieredzi, plašu koncertdarbību gan Latvijā, gan ārvalstīs, kā arī milzīgu skatītāju mīlestību.

Koncerta biļetes var iegādāties "Biļešu Paradīzes” kasēs visā Latvijā, Dzintaru koncertzālē, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv . Biļešu cenas: no Ls 3,5 līdz Ls 5.

Koncerta rīkotājs ir “BT 1 Music” sadarbībā ar Jūrmalas pilsētas domi un Dzintaru koncertzāli.

TDA “Līgo”. Mārtiņa Plūmes foto, www.pluume.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Jūrmala (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Inese Libere
  • Mājas lapa: http://www.bt1.lv
  • Tel.: 29450037
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!