Svētdiena, 2. Aprīlis, 2023
Imgarde, Irmgarde
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Dailes teātra viesizrādes oktobrī(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3282
Dailes teātra viesizrādes oktobrī(ARHĪVS)
Dailes teātra viesizrādes oktobrī(ARHĪVS)

Apraksts


Oktobrī Dailes teātris viesosies Daugavpilī, Ventspilī un Salaspilī

Oktobrī Dailes teātris ar izrādi „Ne tāds kā visi citi” viesosies Daugavpilī, komēdiju „Ja mana sieva uzzinās...” rādīs Ventspilī, bet ar izrādi „Jērādiņa” dosies uz Salaspili.

7. oktobrī plkst. 18.30 Daugavpils teātrī aktieri Andris Bērziņš, Ligita Skujiņa, Esmeralda Ermale un Lidija Pupure piedāvās Alekseja Slapovska komitraģēdiju 1 daļā „Ne tāds kā visi citi”, Anitas Sproģes iestudētajā izrādē solot skatītājiem labu humoru, bagātīgu izdomu un gudru izklaidi. Biļetes, kuru cenas ir 5, 6, 7 un 8 lati, var iegādāties „Biļešu Paradīzes” un Daugavpils teātra kasēs.

17. oktobrī plkst. 16.00 Ventspils Teātra namā „Jūras vārti” tiks rādīta komēdija „Ja mana sieva uzzinās...”, kas 2009./2010. gada sezonā bija skatītāju visvairāk apmeklētā izrāde Dailes teātrī. Angļu dramaturga Reja Kūnija unikālais komediogrāfa nervs un avantūristiskais temperaments liek smieties visu zemju un kontinentu skatītājiem, izspēlējot Ginesa rekordu grāmatas cienīgu komisko situāciju skaitu un nodrošinot iespējamo smieklu daudzumu. Izrādē, kuras režisors ir Dž.Dž.Džilindžers, spēlē Andris Bērziņš, Artis Robežnieks, Elīna Dzelme, Pēteris Liepiņš, Intars Rešetins, Lauris Subatnieks, Vita Vārpiņa, Marīna Janaus, Ērika Eglija un Aldis Siliņš. Biļešu cenas – 3, 4 un 5 lati. Tās var iegādāties „Biļešu servisa” un Teātra nama „Jūras vārti” kasēs.

21. septembrī plkst. 13.00 Salaspils kultūras namā „Rīgava” izrādē „Jērādiņa” aktieris Pēteris Liepiņš un komponists Imants Zemzaris izspēlēs Alberta Kronenberga humoristiskos, satīriskos un asprātīgos pantus par mazo pilsētas puišeli, kurš dodas pavadīt vasaru pie sava lauku tēvoča un piedzīvo daudzas jo daudzas dēkas. Biļetes var iegādāties kultūras nama kasē, to cena ir 3 lati.
Uz visām izrādēm pieņem kolektīvos biļešu pieteikumus.
Dailes teātra jubilejas sezonu atbalsta „BTA” apdrošināšanas akciju sabiedrība.

Informāciju sagatavoja
Liene Jakovļeva
Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja
67270424 begin_of_the_skype_highlighting              67270424      end_of_the_skype_highlighting, 26322111
liene@dailesteatris.lv

Kaspara Kvieša foto

Kontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: Daugavpils, Ventspils, Salaspils
  • Kontaktpersona: Liene Jakovļeva

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!