Svētdiena, 14. Aprīlis, 2024
Strauja, Gudrīte
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Ventspilī norisināsies Eiropas kausa atlases posms un Latvijas čempionāts šorttrekā(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3020

Apraksts


Nedēļas nogalē, no 15. līdz 17. oktobrim, Olimpiskā centra „Ventspils” Ledus hallē norisināsies starptautiskas sacensībās šorttrekā – Eiropas kausa izcīņas 2. kārta un Latvijas atklātais čempionāts. Eiropas kausa izcīņas otrajā kārtā sacentīsies četru vecumu grupu sportisti: jaunākie zēni un meitenes (10 – 12 g.v.), vecākie zēni un meitenes (13 – 14 g.v.), kā arī jaunieši (15 – 16 g.v.) un juniori (17 – 19 g.v.). Savukārt Latvijas atklātajā čempionātā startēs pieaugušie.
Sacensības sāksies piektdien, 15. oktobrī, un to atklāšana notiks plkst. 13.30. Piektdien un sestdien no plkst. 8.00 līdz plkst. 12.00 startēs jaunākie un vecākie zēni un meitenes, savukārt piektdien un sestdien pēcpusdienā no plkst. 14.00 līdz plkst. 19.00 startēs jaunieši, juniori un pieaugušie. Svētdien visām vecuma grupām sacensības norisināsies no plkst. 8.00 līdz plkst. 14.00.
Sacensībās piedalīsies ap 170 sportistu no vienpadsmit valstīm: Latvijas, Turcijas, Bosnijas, Ungārijas, Polijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Lietuvas, Serbijas, Slovākijas un Rumānijas. Latvijas sportisti startēs no diviem klubiem: „Ozolnieki” un Ventspils sporta skolas „Spars”.
Skatītāji sacensības var apmeklēt bez maksas.

Kontaktinformācija

  • Novads: Ventspils
  • Adrese: Sporta iela 7/9, Ventspils, LV 3601
  • Kontaktpersona: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!