Svētdiena, 25. Oktobris, 2020
Beāte, Beatrise
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Izstāde "Durbes pils atdzimšana"(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4148
Izstāde "Durbes pils atdzimšana"(ARHĪVS)
Izstāde "Durbes pils atdzimšana"(ARHĪVS)
Izstāde "Durbes pils atdzimšana"(ARHĪVS)
Izstāde "Durbes pils atdzimšana"(ARHĪVS)
Izstāde "Durbes pils atdzimšana"(ARHĪVS)

Apraksts


Izstāde "Durbes pils atdzimšana" - fotogrāfijās un dokumentos atspoguļota Durbes pils restaurācijas procesu, kas ilga no 1997. līdz 2009. gadam un, kuras rezultātā atjaunots telpu vēsturiskais interjers, kā arī restaurētas pils ainavu parkā esošie 19. gadsimta sākumā būvētie arhitektūras pieminekļi - rotonda un akmens mūra tilts, kas uzskatāms par garāko Latvijā. Apskatāma līdz 31. decembrim.
Izstāde "Kurzemes muižniecības 19. gadsimta portretā" – gleznas, grafikas un tēlniecības darbi, kuros portretēti Kurzemes muižniecības pārstāvji. Mākslas darbi no Latvijas Nacionālā vēstures muzeja, Ārzemju mākslas muzeja, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja, Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja, Rundāles pils muzeja, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Reto grāmatu un rokrakstu nodaļas un Mežotnes pils. Apskatāma līdz 28. novembrim.
Pastāvīgā izstāde "Muižas laikmetu griežos (1900-1939)" – izstāde par rajona muižām kā lauksaimnieciskās attīstības centriem, muižu ietekmi uz politisko, sociālo un kultūras dzīvi Latvijas laukos, kā arī muižu pārveidošanu Agrārās reformas rezultātā.
Ekspozīcija "Durbes pils interjers" – 19. gadsimta beigu kungu mājas vēsturiskais iekārtojum. Apskatāmas lietiško, reprezentācijas un privātās telpas, kā arī muižas ķēķis. Sestdienās iespējams pieteikt īpašās ekskursijas.
Ekspozīcija "Latvietis un viņa kungs" – muzeja etnogrāfijas ekspozīcija par zemnieku sadzīvi 19. gadsimtā. Apskatāma muzeja etnogrāfijas kolekcija.

Kontaktinformācija

  • Novads: Tukuma (bij.Tukuma rajons)
  • Adrese: Mazā parka iela 7, Tukums
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: 
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!