Svētdiena, 25. Oktobris, 2020
Beāte, Beatrise
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Tukuma muzeja ziņas(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3759
Tukuma muzeja ziņas(ARHĪVS)
Tukuma muzeja ziņas(ARHĪVS)

Apraksts


Muzeju naktī Tukuma muzeja septiņas filiāles apmeklējuši aptuveni 5928 apmeklētāji, taču kopā ar muzeja draugiem - aptuveni 7910 apmeklētāji. Tukuma muzejs pateicas visiem tiem, kas piedalījās un organizēja Muzeju nakts pasākumus. Liels paldies arī muzeja draugiem: Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam (Zemgales reģiona brigādes Tukuma daļai), Tukuma tūrisma centram un Ingrīdai Smuškovai, Ginta Haņecka kalēju darbnīcai, laikrakstam "Neatkarīgās Tukuma ziņas", apgādam "Zvaigzne ABC" Tukuma grāmatnīcai, Tukuma Sv.Trīsvienības ev. lut. baznīcai, Tukuma pilsētas kultūras namam un Kvazi Pizzai. Uz tikšanos nākamgad!

No 14. maija līdz 2. jūnijam galerijā "Durvis" (Brīvības laukumā 21) izstāde „Priekā!”, kur apskatāmi Daces Runčas-Štelmaheres košie akrilgleznojumi neparastās krāsu kombinācijās un Ginta Zilbaloža izstādes objekti - Gaismas Vaboles, kuru darināšanā autors izmantojis papīru, metālu, siluetus un ēnu spēles. Ieeja galerijā kā vienmēr bezmaksas.

No 14. maija līdz 22. jūnijam Audēju darbnīcā (Tidaholmas ielā 3) izstāde "Patiesība par Lielvārdes jostu".

Sakarā ar ekspozīcijas maiņu no 16. līdz 20. maijam Mākslas muzejs (Harmonijas ielā 7) slēgts.

No 21. maija Mākslas muzejā (Harmonijas ielā 7) Andreja ģērmaņa 70 gadu jubilejas izstāde, kurā apskatāmas eļļas gleznas. Mākslinieks pazīstams kā sadzīves žanra, portretu, ainavu un kluso dabu meistars, kas īpašu lomu piešķir gleznojumiem dabā. Tikšanās ar mākslinieku 28. maijā plkst. 12.00. Ieeja pasākumā bezmaksas.

Kontaktinformācija

  • Novads: Tukuma (bij.Tukuma rajons)
  • Adrese: Harmonijas iela 7, Tukums, LV-3101
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 27843190
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!