Svētdiena, 25. Oktobris, 2020
Beāte, Beatrise
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

11. jūnijā - Dailes teātra diena Siguldā(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3270
11. jūnijā - Dailes teātra diena Siguldā(ARHĪVS)
11. jūnijā - Dailes teātra diena Siguldā(ARHĪVS)

Apraksts


2010./2011. gada sezonas noslēgumā Dailes teātris, turpinot tradīciju, viesosies Siguldā, 11. jūnijā aicinot uz Dailes teātra dienu Siguldā.

11. jūnijā viesmīlīgajā Siguldā Dailes teātris piedāvās sezonas laikā vislabāk novērtēto, pieprasītāko, jaunāko un arī eksperimentālo.
Dailes teātra diena sāksies ar Valmieras Drāmas teātra viesizrādi. Plkst. 12.00 Siguldas pilsētas kultūras namā varēs noskatīties Henriha Ibsena „Dr. Stokmani” – kādas idejas hroniku 2 daļās, ko iestudējis Felikss Deičs. Lugas darbība norisinās nelielā, plaukstošā kūrortpilsētā, kas slavena ar savu ūdens dziednīcu. Dziednīcas galvenais ārsts doktors Tomass Stokmanis (Tālivaldis Lasmanis) atklāj, ka kūrorta viesu veselība ir apdraudēta. Nedomājot par savu un ģimenes labklājību, viņš metas cīņā… ar paša brāli, pilsētiņas mēru Pēteri Stokmani (Agris Māsēns). Sava taisnība ir katram no viņiem. Kas uzvarēs – pragmatiskā taisnība vai ideāli? Pārējās lomās iejutīsies Inese Ramute, Inga Siliņa, Imants Strads, Ingus Kniploks, Aigars Apinis, Rihards Rudāks un Mārtiņš Liepa. Biļešu cenas – 4, 5 un 6 lati.

Plkst. 14.00 Siguldas pilsētas kultūras nama studijā „Cosmo” būs iespēja redzēt Lauras Grozas iestudēto telšu pilsētiņas drāmu „Brīvības 36”. Dokumentālajā stāstā, kas balstīts uz patiesiem notikumiem, konkrētiem faktiem un eksistējošiem personāžiem, skatītājiem būs iespēja satikt jaunos aktierus Artūru Dīci, Daini Grūbi un Kristapu Rasimu. Biļešu cena – 3 lati.

No plkst. 14.00 līdz 18.00 Baltajā pilī pasākumā „Arnoldam Liniņam – 80” tiks pieminēts izcilais Dailes teātra režisors. Pasākums tapis sadarbībā ar Latvijas Kultūras akadēmiju un pedagogiem, režisoriem Ainu Matīsu, Zani Kreicbergu, Pēteri Krilovu, Juri Joneli, Jāni Siliņu un skaņu režisoru Uldi Cīruli. Pasākums risināsies trīs telpās - „Balss telpa. Arnolds Liniņš runā” piedāvās fragmentus no raidlugām un intervijas, „Skatuves telpā. Arnolds Liniņš režisē” būs iespēja redzēt fragmentus no viņa iestudējumiem un lomām citu režisoru iestudējumos un filmās, bet „Viesistabā” atmiņās dalīsies un aizraujošus notikumus stāstīs Aina Matīsa, Eduards Liniņš un Māra Liniņa. Ieeja pasākumā bez maksas.

Plkst. 14.00 Siguldas pilsētas kultūras nama kinozālē, atsaucoties uz rudenī plaši atzīmēto Dailes teātra 90. jubileju, būs iespēja noskatīties Laimas Žurginas sakārtoto programmu - kinožurnālus par Dailes teātri. Plkst. 16.00 kinozālē tiks rādītas seriāla „Latvijas teātra vēsture. Dailes teātris” 10. un 11. sērijas, aptverot laika posmu no 1978. līdz 2010. gadam. Bezmaksas ielūgumus var saņemt „Biļešu Paradīzes” kasēs (internetā tie nav pieejami).

Plkst. 18.00 Siguldas pilsētas kultūras namā tiks rādīts Aleksandra Vampilova lugas „Atvadas jūnijā” iestudējums – režisora Mārtiņa Eihes veiksmīgā debijas izrāde Dailes teātrī. Biļešu cenas – 3, 4 un 5 lati.

Šī pavasara jubilāru Jāni Paukštello vēlreiz sveiksim koncertzālē „Baltais Flīģelis” plkst. 18.00 viņa svētku reizei īpaši sagatavotajā programmā „Tintē, bet balts”, kurā kopā ar jubilāru uz skatuves būs Vita Vārpiņa, Ieva Pļavniece, Intars Rešetins, Juris Strenga un Ilze Grunte. Biļešu cenas - 4, 5, 6 un 7 lati.

Viesizrāžu diena izskanēs plkst. 21.00 Siguldas pilsdrupu estrādē ar 2010. gadā Latvijas teātros visvairāk skatīto izrādi – Dž.Dž.Džilindžera iestudēto komēdiju „Ja mana sieva uzzinās...” Biļešu cenas – 3, 4, 5, 6 un 7 lati.

Dailes teātra Skatītāja kartes un abonementu īpašniekiem biļetēm uz visiem pasākumiem tiek piemērota 20% atlaide. Pērkot grupu biļetes, no 6 līdz 19 biļetēm - atlaide 15%, grupām, sākot ar 20 cilvēkiem - atlaide 25%.

Biļetes uz Dailes teātra dienu Siguldā var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Dailes teātri jubilejas sezonā atbalsta „BTA” apdrošināšanas akciju sabiedrība.Informāciju sagatavoja
Liene Jakovļeva
Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja
67270424, 26322111
liene@dailesteatris.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Siguldas (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Sigulda
  • Kontaktpersona: Liene Jakovļeva
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 67270424
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!