Otrdiena, 27. Oktobris, 2020
Lilita, Irita, Ita
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

LR2 sāk skanēt „Latvija līgo Ikšķilē” fināldziesma(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4257
LR2 sāk skanēt „Latvija līgo Ikšķilē” fināldziesma(ARHĪVS)
LR2 sāk skanēt „Latvija līgo Ikšķilē” fināldziesma(ARHĪVS)

Apraksts


Tuvojoties vasaras gaidītākajiem svētkiem – Līgo naktij, Latvijas Radio 2 publiskojusi pasākuma „LATVIJA LĪGO IKŠĶILĒ” fināldziesmu. Pasākuma muzikālais producents Kristaps Krievkalns to veidojis etnopopa stilā, apvienojot pazīstamākās līgotņu melodijas un to iedziedājuši lielākā daļa koncerta dalībnieku – populāri mūziķi un folkloras grupas.

Kristaps Krievkalns priecājas par dziesmas skanējumu un uzsver: „Ir gandarījums, jo jūtu, ka šī dziesma tapusi īstajā laikā un reizē. Visā pasaulē ir tendence senatnes vērtībām atdzimt un ienākt mūsdienu dzīvē, un ceru, ka šīs senās līgotnes, kā arī viss iecerētais pasākums katra latvieša sirdī aizskars dziļi nacionālas jūtas. Nāk jauna paaudze un senās dainas kopā ar tagadnes enerģiju uzsākušas jaunu dzīves ciklu”.
23.jūnija vakarā koncertā „Latvija līgo Ikšķilē” uz skatuves satiksies folkloras kopas un popmūziķi - dūdu un bungu mūzikas grupa „Auļi”, Suitu sievas, vīru kopa „Vilki”, folkloras draugu kopa un kapela „Vīteri”, folkloras kopas „Laimas muzykanti”, „Ilža”, „Grodi”, „Rudzi” un „Medainis”, čigānu ansamblis „Dzheski Gloss”, Ieva Akuratere, Atis Auzāns, Kaža, Olga Rajecka, Liene Candy, Aija Andrejeva, Dainis Skutelis, Ivo Fomins, Riči, Jānis Krūmiņš un citi mūziķi. Dziesmu skanējumu kuplinās Ikšķiles un Ogres novada apvienotais koris un, kā ierasts, pasākuma apmeklētāji.

Pēc koncerta lustīgā Līgo nakts ballē priecēs „Apvedceļš”, „Musiqq”, bet latvju dančus spēlēs Uškānu ģimenes ansamblis. Pasākuma apmeklētājiem plašā izvēlē tiks piedāvāti arī katram novadam raksturīgākie ēdieni.
Visiem Jāņiem un Līgām ieeja pasākumā būs bez maksas, bet pārējie apmeklētāji jau šobrīd var iegādāties biļetes „Biļešu paradīzes” kasēs. Turklāt visas biļetes piedalīsies loterijā ar iespēju laimēt ceļojumu divām personām uz Kipru..
Pasākums „Latvija līgo Ikšķilē” šogad notiek ar Hipotēku Bankas ģenerālatbalstu. Sadarbības partneri – „Aldaris”, Ikšķiles novada pašvaldība un ceļojumu birojs „Jēkaba aģentūra”. Svētkus organizē „Izklaides producentu apvienība 7”.


Latvijas Radio preses sekretāre
Ilze Zvaigzne
Tālr. 67206691; 26322811
e-pasts: ilze.zvaigzne@radio.org.lv
Izklaides producentu apvienība 7,
Maija Tālberga
Tālr. 67606862, 29494794
e-pasts: maija@ipa7.lv


Kontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Ilze Zvaigzne
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 67206691
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!