Svētdiena, 25. Oktobris, 2020
Beāte, Beatrise
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Sadziedāšanās Imanta Kalniņa 70. jubilejai(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3571
Sadziedāšanās  Imanta Kalniņa 70. jubilejai(ARHĪVS)
Sadziedāšanās  Imanta Kalniņa 70. jubilejai(ARHĪVS)

Apraksts


Liepājā notiks lielā sadziedāšanās par godu Imanta Kalniņa 70. jubilejai

Svētdien, 5. jūnijā, pulksten 14.00 Liepājas Rožu laukumā ikviens tiek aicināts uz lielo sadziedāšanos, uzstādot Liepājas rekordu, kad korī vienojas liels skaits dziedātāju.

Jau šobrīd Imanta Kalniņa dziesmu vārdi ir atrodami mājas lapā www.liepajaskultura.lv. Lielā sadziedāšanās notiks ģimenes svētku „Lielmutis Fricis un Lielmute Marta ietvaros”, kas Liepājā notiks jau trešo gadu.

Svētdien, 5. jūnijā pulksten 14:00 organizētājiem ir iecere Rožu laukumā pulcēt pēc iespējas lielāku skaitu cilvēku, kuri visi kopā dziedās komponista Imanta Kalniņa dziesmas. Tas būs kā veltījums mākslinieka 70. dzimšanas dienā.

Jau šobrīd Jēkabs Ozoliņš ir izveidojis dziesmu aranžējumus, lai ikviens varētu izdziedāt skaistās dziesmas. Kā ik gadus sadziedāšanās pasākumā piedalīsies Liepājas un Liepājas apkārtējo novadu skolu 5. līdz 9. klašu skolēnu kori, bet šogad uz dziedāšanu tiek aicināts ikviens, līdzi ņemot dziesmu vārdus, kas ir atrodami mājas lapā www.liepajaskultura.lv sadaļā „Lielmutis Fricis un Lielmute Marta”.

Sadziedāšanās muzikālo pavadījumu nodrošinās instrumentālā grupa Māra Kupča vadībā. Diriģents Jēkabs Ozoliņš lielo kopkori diriģēs no podesta, kas būs izvietots vairāku metru augstumā.

www.liepaja.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Liepāja(bij.Liepājas rajons)
  • Adrese: Rožu laukums
  • Kontaktpersona: Zane Gaile
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 63427703
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!