Svētdiena, 29. Novembris, 2020
Ignats, Virgīnija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Tukuma muzeja ziņas(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3554
Tukuma muzeja ziņas(ARHĪVS)
Tukuma muzeja ziņas(ARHĪVS)

Apraksts


11. jūnijā 13.00 Durbes pilī (M. Parka 7) Vasarsvētki. Aktīvam un izzinošam vasaras brīvdienu sākumam Durbes pils baroneses gaidīs lielus un mazus viesus, lai kopīgi pavadītu pēcpusdienu - spēlēt spēles pils pagalmā, iepazīt jauno izglītojošo galda spēli „Ceļojums Durbes pils vēsturē”, piedalīties orientēšanās sacensībās ziedošajā pils parkā un doties ekskursijā pa Durbes pili. Līdzi lūgums paņemt vasarīgu dzejoli! Ieeja ar muzeja biļeti.

No 14. jūnija Tukuma pilsētas vēstures muzejā „Pils tornis” (Brīvības laukumā 19a) apskatāma virtuālā ekspozīcija “Vēstules nākamībai”, kas veidota izmantojot jaunākās tehnoloģijas un būs pirmā virtuāli skatāmā izstāde Tukuma novadā. Ekspozīcijā ietvertas bērza tāss vēstules no Sibīrijas un sniegta informācija par vēstuļu autoriem un to adresātiem.

No 6. jūnija sākas stallīša pamatu restaurācija rakstnieka E.Birznieka - Upīša bērnības dzīves vietā Pastariņa muzejā (Zentenes pagasta “Bisniekos”). Arheoloģisko uzraudzību veiks arheologs Rūdolfs Brūzis, kurš nepieciešamības gadījumā veiks arī arheoloģisko izpēti.

Kontaktinformācija

  • Novads: Tukuma (bij.Tukuma rajons)
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: 
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!