Otrdiena, 27. Oktobris, 2020
Lilita, Irita, Ita
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Jelgavā notiks piena, maizes un medus svētki(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4582
Jelgavā notiks piena, maizes un medus svētki(ARHĪVS)
Jelgavā notiks piena, maizes un medus svētki(ARHĪVS)

Apraksts


Augusta pēdējā sestdienā, kas šogad ir 27.08.2011, Jelgavā svin gadskārtējos Piena, maizes un medus svētkus. Apmeklētājiem tiek piedāvātas daudzas ar medu, pienu un maizi saistītas spēles, atrakcijas, degustācijas, tai skaitā tiek noteikts gada atzītākais Latvijas medus un jogurts, savukārt varenie maiznieki dižojas ar pasaulē lielākajiem maizes ražojumu rekordiem.

Svētku programma katru gadu tiek paplašināta, taču ir nemainīgas tradīcijas, kas kļuvušas jau par stabilām vērtībām, piemēram, cepšanas, slaukšanas un ēšanas čempionāts, pasaulē gardākais maizes deserta rekords, salmu skulptūras, pūksprunguļu (domāts − Vinnija Pūka sprunguļu) laišanas čempionāts – sacensības, kuru ideja aizgūta bērnu literatūras klasikas darbā par Vinniju Pūku.

Amizantākais svētku notikums ir regate, kurā sacenšas laivas, kuras jelgavnieki izgatavojuši no tukšām piena pakām, lai pārspētu viens otru izdomā un asprātībā.

Lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu, šajos svētkos netiek tirgoti alkoholiskie dzērieni, apliecinot, ka jautrības radīšanā var lieliski iztikt bez tiem.

Kontaktinformācija

  • Novads: Jelgava
  • Adrese: Jelgava
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: 
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!