Svētdiena, 2. Aprīlis, 2023
Imgarde, Irmgarde
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Jauna izstāde Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centrā(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4953
Jauna izstāde Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centrā(ARHĪVS)
Jauna izstāde Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centrā(ARHĪVS)
Jauna izstāde Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centrā(ARHĪVS)

Apraksts


Pagājušo svētdien, 7. augustā plašā atbalstītāju un draugu pulkā tika atklāta vienas lielas mākslinieku ģimenes kopīga izstāde ar tai zīmīgu nosaukumu „Dzimtas koks”.

Latgales mākslas un amatniecības centram turpinot aizsākto 2011. gada tradīciju izstāžu zālē izstādīt tikai līvāniešu darbu izstādes par godu Līvānu pilsētas jubilejai, tika atklāta, un visu augusta mēnesi plašākai apskatei tiks piedāvāta sešu Līvānu mākslinieku darbu kopīga izstāde „Dzimtas koks”.

Izstādē savus darbus plašākai apskatei piedāvā mākslinieku Kuļgajevu ģimenes pārstāvji: Svetlana Kuļgajeva, Mihails Kuļgajevs, Maksims Kuļgajevs, Jeļena Kuļgajeva, Jūlija Kuļgajeva un mazā Anastasija Kuļgajeva. Lai arī māksliniekus vieno kopīgs uzvārds un ģimenes saites, tomēr strādāšanas tehnika, veids un žanrs tomēr katram māksliniekam ir savs individuālais, kas padara šo izstādi vēl jo vairāk interesantāku un skatītājiem daudzveidīgāku.

Kuļgajevu ģimenes uzvārds līvāniešiem ir plaši pazīstams. Mākslinieki savas zināšanas un prasmes izpauž ne tikai stāj mākslas darbos, bet arī strādājot praktiski pie pilsētas vizuālā tēla. Vairākus gadus Kuļgajevu ģimene noformēja pilsētu dažādiem svētkiem, tāpat arī piedalās un bieži vien uzvar novada rīkotos konkursos par fasāžu vai ēku dizaina projektiem. Tā, piemēram, Maksims Kuļgajevs taisīja Latgales mākslas un amatniecības centra jaunās piebūves, Līvānu novada domes un Līvānu 2. vidusskolas ēku fasāžu dizainu, kā arī jaunās Līvānu novada centrālās bibliotēkas interjera dizaina projektu.

Tos, kurus izstāde ir ieinteresējusi to varēs apskatīties līdz šī gada 6. septembrim.


Pielikumā publicitātes foto:
- Kuļgajevu ģimene izstādes atklāšanā, šī gada 7. augustā (no kreisās puses Jeļena Kuļgajeva, Svetlana Kuļgajeva, Jūlija Kuļgajeva, Maksims Kuļgajevs, Anastasija Kuļgajeva, Mihails Kuļgajevs)
- Kuļgajevu ģimene izstādes atklāšanā, šī gada 7. augustā (no kreisās puses Jeļena Kuļgajeva, Mihails Kuļgajevs, Svetlana Kuļgajeva, pietupusies Jūlija Kuļgajeva, Maksims Kuļgajevs un mazā Anastasija Kuļgajeva)

Kontaktinformācija

  • Novads: Līvānu (bij.Preiļu rajons)
  • Adrese: Domes iela 1, Līvāni
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 65381855, 28603333
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!