Svētdiena, 29. Janvāris, 2023
Valērijs, Aivars
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

„Bērnu rallija KURZEME 2011” sacensības Ventspils Piedzīvojumu parkā(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4234
„Bērnu rallija KURZEME 2011” sacensības Ventspils Piedzīvojumu parkā(ARHĪVS)
„Bērnu rallija KURZEME 2011” sacensības Ventspils Piedzīvojumu parkā(ARHĪVS)

Apraksts


Svētdien, 14. augustā, jau astoto gadu “Mārketinga Projektu aģentūra Fortius” un “Ceļu satiksmes drošības direkcija” rīko „Bērnu ralliju KURZEME 2011”, lai ieinteresētu bērnus un jauniešus drošai braukšanai uz ielas.

„Bērnu rallijs KURZEME 2011” Ventspils atlases kārtas starts tiks dots 14. augustā plkst. 13:00 Ventspils Piedzīvojumu parkā. Atlases kārtas uzvarētāju paziņošana un apbalvošana notiks tūlīt pēc sacensībām.
Pieteikšanās sacensībām notiek sacensību norises vietā, pusstundu pirms pirmā dalībnieka starta, t.i., plkst. 12:30. Maksimālais dalībnieku skaits atlases kārtā tiek ierobežots līdz 100 dalībniekiem. Dalība sacensībās ir bez maksas.
Uz sacensībām “Bērnu rallijs KURZEME 2011” Kurzemes pilsētās – Liepājā, Saldū, Kuldīgā, Ventspilī un Talsos - aicināti bērni un jaunieši vecumā no 6 līdz 14 gadiem. Dalībnieki varēs pārbaudīt savas spējas , un sacensties ar saviem vienaudžiem, atbildot uz jautājumiem par ceļu satiksmes noteikumiem un drošas braukšanas principiem, kā arī ,veicot velosipēdu un radiovadāmo modeļu veiklības trasi. Inventāru nodrošinās pasākuma organizators, bet, ja savs ritenis ir mīļāks, tad droši var startēt arī ar to, ja vien tas ir pareizi aprīkots. Drīkst iemantot arī savu ķiveri.
Sacensības notiek trīs vecumu grupās – 6 līdz 7 gadi (A), 8 – 10 gadi (B) un 11 – 14 gadi (C).Trīs veiksmīgākie no katras vecuma grupas dalībniekiem no katras atlases kārtas tiks aicināti uz superfinālu, kas 28. augustā notiks Liepājā.
Pasākumā piedalīsies “Sarkanā krusta” komitejas jaunieši, kas rādīs paraugdemonstrējumus, un bērniem saprotamā veidā mācīs sniegt pirmo palīdzību.
Atšķirībā no autorallija, kad ātrumposms jāveic pēc iespējas ātrāk, “Bērnu rallijā” svarīgākais ir būt precīzam. Jo vairāk šķēršļu tiks pareizi apbraukti, jo vairāk punktu katrs sacensības dalībnieks saņems. Kā zināms, liela daļa avāriju uz ielām notiek tieši pārāk lielā ātruma dēļ, tāpēc sacensību mērķis ir nākotnes autovadītājus ieaudzināt citus ceļu kultūras principus. Uzvarētājs būs tas, kuram visvairāk punktu.

“Bērnu rallija Kurzeme 2011” organizatori ir “Mārketinga Projektu aģentūra Fortius”, sadarbībā ar “Ceļu Satiksmes un Drošības Direkciju”. Sacensības apdrošina “Ergo”. Organizatori sola, ka pie balvām tiks ikviens dalībnieks, kā arī gaidāmi dažādi pārsteigumi.

Superfināls – Liepājā, 2011.gada 28. augustā, plkst. 12.00 K. Zāles laukumā.

Kontaktinformācija

  • Novads: Ventspils
  • Adrese: Saules iela 141, Ventspils, LV-3601
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 28611333
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!