Svētdiena, 14. Aprīlis, 2024
Strauja, Gudrīte
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Daugavpilī atklās Polijas diplomātiskā un konsulārā dienesta tradīcijām veltītu izstādi(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3728
Daugavpilī atklās Polijas diplomātiskā un konsulārā dienesta tradīcijām veltītu izstādi(ARHĪVS)
Daugavpilī atklās Polijas diplomātiskā un konsulārā dienesta tradīcijām veltītu izstādi(ARHĪVS)

Apraksts


Daugavpilī Poļu kultūras centrā (Varšavas ielā 30) šā gada 15.augustā plkst. 17.00 tiks atklāta Polijas Republikas Ārlietu ministrijas sagatavotā izstāde „Polijas diplomātiskā un konsulārā dienesta tradīcijas”.

Polijas diplomātisko pārstāvniecību darbam laikā no neatkarības atgūšanas 1918.gadā līdz mūsdienām veltītā izstāde iepazīstina ar Polijas diplomātiskā un konsulāra korpusa vēsturi, kas no pašiem pirmsākumiem ir cieši saistīta ar karu un citu vēsturisku notikumu virpulī ierauto Polijas pilsoņu interešu aizsardzību.

Izstādē varēs aplūkot diplomātu nozīmēšanas dokumentus, pirmās diplomātiskās un dienesta pases, diplomātisko misiju un to darbinieku fotogrāfijas. Būs iespēja redzēt diplomātiskā un konsulārā dienesta parādes formas tērpu, kas tika ieviests pamatojoties uz 1926.g. Polijas Republikas Ministru Padomes dekrētu, kā arī II Pasaules kara laika fotogrāfijas, kad Polijas diplomātiskā un konsulārā dienesta galvenais uzdevums bija tiesiskās un materiālās palīdzības sniegšana poļu bēgļiem. Mūsdienu diplomātijai veltītā izstādes daļā varēs aplūkot dažu Polijas pārstāvniecību fotogrāfijas, kā arī fotoreportāžu no Polijas Republikas Ārlietu ministrijas organizēto oficiālo tikšanos un pieņemšanu vietas - Pšezdzicku pils Varšavā.

Kontaktinformācija

  • Novads: Daugavpils
  • Adrese: Varšavas iela 30, Daugavpils, LV-5404
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: 
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!