Svētdiena, 25. Oktobris, 2020
Beāte, Beatrise
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Grupa „DaGamba” iepazīstinās ar pirmo singlu(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3794
Grupa „DaGamba” iepazīstinās ar pirmo singlu(ARHĪVS)
Grupa „DaGamba” iepazīstinās ar pirmo singlu(ARHĪVS)

Apraksts


Latviešu popmūzikas pasaulē ienākusi jaundibinātā grupa „DaGamba”, kuras sastāvā muzicē Valters Pūce, Antons Trocjuks un Ričards Čerenkovs. Grupas pirmais singls “Aplis” ir čella un repa savienojums, kas ir unikāla parādība popmūzikas vēsturē. Izveidotas trīs tās versijas angļu, franču un latviešu valodās, bet šī singla videoversijas latviešu un angļu valodā pirmoreiz tiks demonstrētas 24. augustā. To režisore un producente ir Dace Pūce.

Videoklipi, kuru mūzikas autors ir Valters Pūce, filmēti gan Latvijā, gan ASV. Dziesmas latviešu versijas videoklipā piedalās reperis Bū-š, bet angļu valodā skanošās dziesmas videoversija tapusi sadarbībā ar amerikāņu reperi Camp Creed.

Videoklipu producente un režisore Dace Pūce stāsta: “Darbs pie mūzikas klipu veidošanas bija ļoti aizraujošs un interesants. Rīgā, īsi pirms Jāņiem, nofilmējām un samontējām latviešu versiju, bet jūlijā jau tapa angļu versija, kas tika filmēta un montēta Ņujorkā. Abi videoklipi gan muzikāli, gan vizuāli ir ļoti atšķirīgi. Latviešu versijā tiek runāts par globālām un vispārīgām tēmām, bet angļu versija ir divu cilvēku attiecību stāsts. Tā kā angļu valodai ir savas priekšrocības, tad angļu versija tiks rādīta ne tikai Amerikā, bet arī Indijā, Brazīlijā un Slovākijā. Ceru, ka latviešu versija jau drīzumā sasniegs Latvijas televīzijas skatītājus.”

Dziesmas „Aplis” videoklipu prezentācija un grupas „DaGamba” pirmais koncerts notiks 24. augustā plkst. 19.00 klubā „Hamlets”, kas atrodas Jāņa sētā 5.
No 24. augusta būs pieejama arī grupas mājas lapa www.dagamba.eu

Grupas „DaGamba” mūzikas videoklipus piedāvā „Marana Productions”

Kontaktinformācija

  • Novads: Rīga (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Klubs "Hamlets", Jāna sēta 5
  • Kontaktpersona: Dace Pūce
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 29711728
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!