Svētdiena, 25. Oktobris, 2020
Beāte, Beatrise
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pateicības koncerts rehabilitācijas centrā "Dūjas"(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3950
Pateicības koncerts rehabilitācijas centrā "Dūjas"(ARHĪVS)
Pateicības koncerts rehabilitācijas centrā "Dūjas"(ARHĪVS)

Apraksts


Noslēdzoties vasaras atpūtas, veselības un radošo nometņu sērijai, 25. augustā plkst. 14.00 Mārtiņa Fonda rehabilitācijas centrā „Dūjas”, kas atrodas Jēkabpils novada Kalna pagasta „Kalna Krūkliņos”, Mārtiņa Fonds un Sergeja Jēgera labdarības fonds saviem ziedotājiem un atbalstītājiem rīkos Pateicības pēcpusdienu – koncertu, kurā piedalīsies radošo nometņu dalībnieki, Sergejs Jēgers, Latvijas Nacionālās operas solists Armands Siliņš, kā arī „Dūju” patrons Mārtiņš Rītiņš.

Ar šo pasākumu Mārtiņa Fonds un Sergeja Jēgera labdarības fonds vēlas pateikties visiem, kas ziedoja, atbalstīja un palīdzēja abiem fondiem ražīgi strādāt un nodrošināt bērnu labsajūtu un attīstību.

Šogad „Dūjās” atpūtās un veselību uzlaboja vairāk kā 100 bērni no visas Latvijas.

Pateicoties a/s „Latvijas valsts meži” ziedojumam, Mārtiņa Fonds veica rehabilitācijas centra „Dūjas” teritorijas sakopšanu un labiekārtošanu 2 ha platībā. Rūpīgi plānotie darbi tika uzsākti jau marta beigās. Šo mēnešu laikā ir padziļināts dīķis un nostiprināti tā krasti, izlīdzināta un sakopta zeme ap dīķi, uzvesta melnzeme un iesēta zāle, izveidoti skaisti koka celiņi 320 m garumā, kas nodrošina ērtu un drošu pārvietošanos un padara rehabilitācijas centra teritoriju pieejamu arī bērniem uz ratiņkrēsliem un bērniem ar kustību traucējumiem. Ar a/s „Latvijas valsts meži” atbalstu rehabilitācijas centra „Dūjas” teritorija ir ieguvusi jaunas aprises un, pateicoties visu kopīgiem centieniem, vēl viens stūrītis Latvijā ir kļuvis sakoptāks un tīrāks.

Ar „Coca-Cola” atbalstu šovasar „Dūjās” tika izveidots spēļu un rotaļu laukums. Tas atšķiras no citiem industriāliem būvējumiem ar to, ka ir veidots tikai no koka – dabai un cilvēkam draudzīga materiāla, savukārt idejas, kas jau ir īstenotas rotaļu laukumā, pieder pašiem bērniem. Tagad mazajiem „Dūju” iemītniekiem ir pašiem savs spēļu un rotaļu laukums, kur izkustēties un ļaut vaļu fantāzijas lidojumam.

Par Mārtiņa Fondu:
Mārtiņa Fonds izveidots 1991. gadā un darbojas ar mērķi uzlabot leikēmijas (asins vēža) ārstēšanas iespējas Latvijā un palīdzēt ģimenēm, kurās bērni sirgst ar hematoloģiskām un onkoloģiskām saslimšanām, bērniem ar redzes, dzirdes un fiziskās attīstības traucējumiem.

Par rehabilitācijas centru „Dūjas”:
Psiholoģiskās rehabilitācijas centrs „ Dūjas” izveidots 2010. gadā un ir vienīgais šāda veida rehabilitācijas centrs Baltijas valstīs. Centra rekonstrukcija un labiekārtošana veikta tikai par saziedotajiem līdzekļiem.

Par Sergeja Jēgera labdarības fondu:
Sergeja Jēgera labdarības fonds dibināts 2007. gadā ar mērķi palīdzēt bērniem, kuriem ir veselības problēmas vai grūtības iekļauties sabiedrībā, kā arī talantīgajiem bērniem.

Plašāka informācija:
Elita Keiša
Mārtiņa Fonda priekšsēdētāja
29288220
martinafonds1991@inbox.lv
martinafonds@delfi.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Jēkabpils nov.(bij.Jēkabpils rajons)
  • Adrese: Rehabilitācijas centrs "Dūjas"
  • Kontaktpersona: Elita Keiša
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 29288220
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!