Svētdiena, 25. Oktobris, 2020
Beāte, Beatrise
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Pirmo reizi Latvijā rīko veco velosipēdu svētkus Mazsalacā(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3590
Pirmo reizi Latvijā rīko veco velosipēdu svētkus Mazsalacā(ARHĪVS)
Pirmo reizi Latvijā rīko veco velosipēdu svētkus Mazsalacā(ARHĪVS)

Apraksts


Mazsalaca jau izsenis ir seno velosipēdu meka Latvijā, jo kur gan citur, ja ne Mazsalacā dzimuši tādi velosipēdu meistari kā Gustavs Ērenpreiss un Voldemārs Veide. Mazsalac ā velosipēds visos laikos ir bijis populārs transports un sporta veids.

Šogad pilsēta to nolēmusi parādīt un pastāstīt Latvijas iedzīvotājiem un organizē pirmos veco velosipēdu svētkus Latvijā, 28.augustā Mazsalacā visas dienas garumā

28. augustā Mazsalacā, pašā pilsētas centrā, jau no agra rīta gaisā sāks virmot īsta gadatirgus smarža- smaržos pēc dinģēšanās un saimniekošanas, īstām senatnes pērlēm un lauku labumiem. Tiks godāti divratainie draugi velosipēdi, pušķojot tos, un pušķojoties pašiem. Sev un citiem par prieku, tiks braukts velo parādē uz Skaņokalnu sadzirdēt, kā daba atbalsojas mūsos. Būs iespēja gan lēnu garu baudīt kultūru, gan aktīvi darboties foto-orientēšanās sacensībās vai sacensties velo ruļļu sacīkstēs. Kad gana sportots un kultūru baudīts, notiks kopīga mākslas darba radīšana – Veltījums velosipēdam, lai iemūžinātu kripatiņu gūtā prieka nebaltām dienām.

Pasākuma programma
8:00 Gadatirgus uz Rūjienas ielas
10:00 Pasākuma atklāšana.
10:00 Darbošanās radošajās darbnīcās - velo-foto stūrītis, velosipēdu pušķošanas darbnīca, velo remontdarbnīca, kopīgā mākslas darba veidošana (darbnīcas varēs apmeklēt visu pasākuma laiku).
12:00 Velo parāde – aicināts piedalīties ikviens interesents, īpašie viesi Latvijas Veclaiku divriteņu kluba pārstāvji retro tērpos
13:00 Fotoorientēšanās Mazsalacā.
13:00 Velo-ruļļu sacensības
17:00 Pasākuma aktivitāšu noslēgums.

Mazsalacas veco velosipēdu svētki norisināsies vienas dienas garumā un tos apmeklēt varēs ik viens interesents bez jebkādiem ierobežojumiem un maksas.
Sīkāka informācija par Mazsalacas veco velosipēdu svētkiem meklējama Mazsalacas novada mājas lapā: www.mazsalaca.lv, kā arī Facebook: Mazsalacas veco velosipēdu svētki.

Pasākumu organizē Mazsalacas novada pašvaldība, Latvijas Veclaiku divriteņu klubs un Ērenpreiss velosipēdu darbnīca, informatīvi atbalsta Radio 101

Kontaktinformācija

  • Novads: Mazsalacas (bij.Valmieras rajons)
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: 
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!