Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Latvijas Radio 2 piedāvā koncertu Nakts vēstules(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4326
Latvijas Radio 2 piedāvā koncertu Nakts vēstules(ARHĪVS)
Latvijas Radio 2 piedāvā koncertu Nakts vēstules(ARHĪVS)

Apraksts


Sestdien, 27. augustā plkst. 18.00 Latvijas Radio 2 saviem klausītājiem piedāvā atcerēties koncertu Nakts vēstules - vienu no šīs vasaras krāšņākajiem sarīkojumiem, kas 15. jūlijā izskanēja Kuldīgas estrādē. „Vecpilsētas bruģētās ieliņas, mēnessgaismas apvītās laternas, putojošais ūdenskritums un noslēpumus sargājošie pagalmi ir īpaša vieta sapņiem par mīlestību,” ar šādiem vārdiem mūs uzrunāja koncerta rīkotāji Kuldīgā.

Tovakar četru stundu garumā ar devīzi -mīla, romantika, sapņi, vilšanās, kaisle un kaislības - izskanēja gandrīz piecdesmit skaistas, iemīļotas un diemžēl arī jau piemirstas latviešu estrādes dziesmas un ārzemju populārās mūzikas melodijas – R. Paula Cik klusa nakts, Tik tā viena, Baltas ābeles zied, No nakts uz rītu u.c., J. Sildega Atnāc tu, Mīlestības laiks, U. Stabulnieka Solījums, H. Užāna Par visu maksāju es dārgi, Z. Lorenca Dzenis, skaņdarbi no Demisa Rusa, Ritas Trences, Ilmāra Dzeņa, Eināra Vītola u.c. repertuāra.

Aizgājušo laiku populārākās melodijas Mirāžas džeza orķestra (vadītājs Lauris Amantovs) un LNSO stīgu grupas pavadībā ar diriģentu Mārtiņu Ozoliņu priekšgalā un ar maestro Raimondu Paulu pie klavierēm tonakt iedzīvināja mūsu lieliskās dziedātājas Ance Krauze, Ilona Bagele, Sonora Vaice un viņu šarmantie pavadoņi dziedātāji Andris Daņiļenko, Ingus Pētersons, Normunds Rutulis, Andris Ērglis, viesis no Somijas Marko Ojala, kā arī aktieru ansamblis Drama un jaunie mūziķi – Ieva Sutugova, Atis Ieviņš, Diāna Pīrāga.

Sevišķs notikums koncertā bija ar sajūsmu uzņemtās, īpaši šim sarīkojumam sacerētās Raimonda Paula jaunās dziesmas. Latvijas Radio 2 ieraksta atskaņojumu papildinās Daigas Mazvērsītes komentāri.
Latvijas Radio Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja
Ginta Subbota
Tālr. 67206750; 29431053
e-pasts: ginta.subbota@latvijasradio.lv


Kontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Ginta Subbota
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 67206750
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!