Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Jauna karte par Liepāju un Liepājas apkārtni(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4266
Jauna karte par Liepāju un Liepājas apkārtni(ARHĪVS)
Jauna karte par Liepāju un Liepājas apkārtni(ARHĪVS)

Apraksts


Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā var iegādāties Karšu izdevniecības „Jāņa Sēta” izdoto karti „Liepāja. Liepājas apkārtne. Aizputes, Durbes, Grobiņas, Nīcas, Pāvilostas, Priekules, Rucavas un Vaiņodes novads”

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) jau vairāku gadu garumā ir izveidojis veiksmīgu sadarbību ar karšu izdevniecību „Jāņa Sēta”. Tūrisma birojā var iegādāties gan Eiropas, gan Baltijas valstu, gan atsevišķu Latvijas novadu un pilsētu kartes. Savukārt Liepājas reģiona Tūrisma informācijas birojs un novadu tūrisma informācijas centru darbinieki konsultē izdevniecību „Jāņa Sēta” par tūrisma apskates vietām un tūrisma uzņēmumiem, kas atrodas bijušā Liepājas rajona teritorijā. Šādas sadarbības rezultātā ir tapusi jauna karte - „Liepāja. Liepājas apkārtne. Aizputes, Durbes, Grobiņas, Nīcas, Pāvilostas, Priekules, Rucavas un Vaiņodes novads”.

Karte ir mērogā 1 : 100 000, un tajā ir atrodami pat vismazākie celiņi. Te atrodamas arī Priekules, Vaiņodes, Durbes, Aizputes, Grobiņas un Pāvilostas kartes mērogā 1 : 20 000. Papildus karšu materiālam ir sniegts arī īss Liepājas pilsētas un katra novada ievērojamāko tūrisma apskates vietu raksturojums, minētas arī šajā teritorijā esošās naktsmītnes, tai skaitā kempingi.

LRTIB suvenīru veikalā jau no tā pirmsākumiem ir apskatāmas un iegādājamas ne tikai kartes un grāmatas, bet arī Liepājā un Liepājas apkārtnē tapuši darinājumi – gan tradicionālās un modernās mākslas izstrādājumi, gan individuālā darba veicēju darinājumi, gan arī dizaina darbnīcās tapuši priekšmeti –, kas raksturo mākslas un amatniecības tendences mūsu pusē. Jaunums ir arī Latvijā ražotie saldumi – te var iegādāties gan Saldū ražotās marmelādes no dabīgām sulām, gan Skrīveru gotiņkonfektes, gan citus vietēja ražojuma kārumus.

Informāciju sagatavoja:
Zane Gaile
Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs
Tālr. 634 27703
e-pasts: zane@liepajaturisms.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Liepāja(bij.Liepājas rajons)
  • Adrese: Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs
  • Kontaktpersona: Zane Gaile
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 634 27703
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!