Svētdiena, 2. Aprīlis, 2023
Imgarde, Irmgarde
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Īpašs koncerts ģimenēm – „Mazais Nikolā” jaunā skanējumā(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3802
Īpašs koncerts ģimenēm – „Mazais Nikolā” jaunā skanējumā(ARHĪVS)
Īpašs koncerts ģimenēm – „Mazais Nikolā” jaunā skanējumā(ARHĪVS)

Apraksts


Šā gada 1. septembrī plkst. 16:00 Satori radošajā telpā, Berga Bazārā notiks koncertaģentūras „Kontrapunkts” pirmais ģimenēm domātais koncerts „Mazais Nikolā”.

„Kontrapunkts” dibinātāji par vienu no aģentūras darbības stūrakmeņiem izvirzījuši komunikāciju ar sabiedrību. Bērni koncertos un citos kultūras pasākumos nereti nogurst, viņiem kļūst garlaicīgi, jo programma nav viņu interesēm un vajadzībām pielāgota, tādēļ aģentūra „Kontrapunkts” nodala mērķa grupas, piedāvājot katrai no tām atšķirīgu un pēc iespējas pielāgotu piedāvājumu. Tieši māmiņām un/vai tēviem ar mazākajiem kultūras cienītājiem sākot no oktobra piedāvājam speciāli pielāgotas koncertprogrammas Satori radošajā telpā katra mēneša 1. sestdienā.

1. septembra koncerts būs pirmais no ģimenēm paredzētajiem koncertiem. Tas ieplānots kā muzikāls stāsts par mazo Nikolā un viņa piedzīvojumiem. „Mazais Nikolā” (Le petit Nicolas) ir franču rakstnieka Renē Gosīni (René Goscinny) bērnu grāmata, kas izdota 1959. gada 29. martā. Grāmatas galvenais varonis Nikolā ir jūtīgs zēns ar izteiktu taisnīguma izjūtu un savam vecumam pārsteidzošu izpratni par patiesajām dzīves vērtībām – draudzību un ģimeni. Viņš reprezentē ideālu bērnību un nostalģiskas atmiņas par 1950. gadiem.

Mazos skatītājus uzrunās patiesi sirsnīgais stāsts par ikdienišķām lietām, savukārt pieaugušos – šī stāsta humors, caur kuru vienkāršs un tiešs bērna pasaules skatījums atklāj trūkumus pieaugušo pasaules uztverē.


Koncerta biļetes ir pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs.

Kontaktinformācija

  • Novads: Rīga (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Linda Rožkalne
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 29407245
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!