Piektdiena, 31. Maijs, 2024
Jūsma, Alīda
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Top- komēdija „Primadonnas”(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4325
Top- komēdija „Primadonnas”(ARHĪVS)
Top- komēdija „Primadonnas”(ARHĪVS)

Apraksts


16. septembrī Dailes teātrī notiks sezonas pirmā pirmizrāde – Kena Ludviga komēdija „Primadonnas”, ko iestudē Dž.Dž.Džilindžers.

Brodvejas vadošā komēdiju autora Kena Ludviga „Primadonnās” atdzīvojas Šekspīra dzirkstošo komēdiju pārvērtības. Tā ir arī parafrāze par kino zelta klasiku – leģendāro filmu „Džezā tikai meitenes”. Dailes teātris turpina smīdināt savus skatītājus – pārģērbšanās un sajaukto identitāšu radītie pārpratumi ir pārgalvīgas jautrības un nebeidzamu smieklu avots.

Kad divi neveiksminieki aktieri Leo Klarks un Džeks Geibls izlasa avīzē sludinājumu, ka bagāta kundzīte meklē savus mīļotos, sen neredzētos māsasdēlus, viņiem ilgi nav jādomā. Viņi taču ir īsti aktieri – kas par to, ka līdz tam spēlējuši tikai uz provinces skatuvēm. Kas viņiem ko nenospēlēt meklētos māsasdēlus un kļūt par miljonu īpašnieces mantiniekiem? Ko gan citu jūs varat sagaidīt no aktiera?!

Vienīgā problēma ir tāda, ka māsasdēli patiesībā izrādās māsasmeitas... Taču ne velti Šekspīra lugās vīrieši spēlēja sievietes. Un Leo un Džeks ir īsti Šekspīra eksperti. Šī būs viņu mūža lielā loma. Tādu „Divpadsmito nakti” pasaule vēl nebūs redzējusi!

Jaunajā iestudējumā lomas atveidos Lauris Subatnieks (Leo), Intars Rešetins (Džeks), Kristīne Nevarauska vai Elīna Dzelme (Mega), Ilze Vazdika (Florense), Harijs Spanovskis (Dankans), Pēteris Liepiņš (Doktors Maijerss), Ieva Segliņa (Odrija) un Dainis Grūbe (Bačs).

Radošajā komandā kopā ar režisoru Dž.Dž.Džilindžeru strādā scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece Ilze Vītoliņa, horeogrāfe Inga Krasovska un gaismu mākslinieks Igors Kapustins (Igaunija).

Informāciju sagatavoja
Liene Jakovļeva
Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja
67270424, 26322111
liene@dailesteatris.lv

Jāna Deinata fotoKontaktinformācija

  • Novads: Rīga (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Dailes teātris
  • Kontaktpersona: Liene Jakovļeva
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 67270424
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!