Svētdiena, 25. Oktobris, 2020
Beāte, Beatrise
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

65 mākslas pasākumi «Baltā nakts 2011» programmā(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3464
65 mākslas pasākumi «Baltā nakts 2011» programmā(ARHĪVS)
65 mākslas pasākumi «Baltā nakts 2011» programmā(ARHĪVS)

Apraksts


Mūsdienu kultūras forums Baltā nakts šogad notiks jau sesto reizi. Tiksimies naktī no 10. uz 11. septembri! Festivāla pamatprogrammā 20 mākslas, mūzikas, kustības, izdzīvošanas, performanču projekti visā Rīgā – VEF korpusos, Spīķeros, Vecrīgā, Rīgas centrā, Purvciemā un Bolderājā. Ieeja visos pasākumos bez maksas.

Baltā nakts 2011 programmā šogad būs 65 daudzveidīgi mākslas un kultūras projekti, kurus apmeklētājiem piedāvās aktīvākās Rīgas organizācijas. Baltā nakts 2011 piedāvās plašu un daudzveidīgu programmu gan saturiski, gan ģeogrāfiski. Programma šogad koncentrēsies Rīgas centrā, Vecrīgā, VEF korpusos, Spīķeros, Andrejostā, Kalnciema ielā un Vidzemes tirgū. Tālākie punkti, kuros notiks nozīmīgi projekti ir Purvciems pie Mēbeļu nama, Bolderāja, AB dambis, Mūkusalas iela un Miera iela.

Aicinot pieteikt mākslas un kultūras projektus dalībai šī gada Baltajā naktī, organizatori saņēma lielu kvalitatīvu un pārdomātu iniciatīvu pieteikumu skaitu. Līdzās tradicionālām kultūras un mākslas norišu vietām – galerijām, grāmatnīcām, kafejnīcām – šogad Baltās nakts organizēšanā iesaistījās arī organizācijas, kas nav aktīvi iesaistītas mākslas dzīvē – tirdzniecības centrs, māju apsaimniekotāju kopiena, zīmolu veidotāji, literāti, jogas studija, vides apsaimniekotāji, plašsaziņas līdzekļi, izglītības iestādes, reliģiskas organizācijas u.c. Baltā nakts šogad piedāvās kaut ko noderīgu un saistošu pilnīgi visiem un ikvienam cilvēkam.

Baltā nakts šogad notiks naktī no 10. uz 11. septembri. Šis būs jau sestais gads, kad Rīga rudenī piedzīvo Balto nakti. Kultūras foruma šī gada moto – Nesaki ne jā, ne nē, ne balts, ne melns! Forumu Baltā nakts organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvalde, sadarbībā ar aktīvākajām organizācijām Rīgā, iesaistot Latvijas un starptautiskos māksliniekus.

Ar Baltās nakts programmu var iepazīties mājas lapā http://www.baltanakts.lv/, programma līdz pat 10. septembrim tiks precizēta un papildināta. Baltās nakts laikā darbosies 2 informatīvie punkti – Ienāc BaloNĒriJĀ, kuros būs iespēja uzzināt visu par projektu norisi, vietām, kā arī saņemt Baltās nakts bukletus un piedalīties Baltās nakts spēlē.
Baltā nakts ir Eiropas galvaspilsētu Briseles, Madrides, Parīzes, Rīgas un Romas kopīga projekta Eiropas Baltās naktis sastāvdaļa. Balto nakšu stafeti Eiropā pārņēmušas arī Amsterdama, Bukareste, Portu un Valleta (Malta), bet ārpus Eiropas robežām to turpina Toronto, Tokija, Monreāla, Čikāga un citas pilsētas. Rīgā šo tradīciju turpina jau sesto gadu. Pērn mūsdienu kultūras forums “Baltā nakts 2010” pulcēja ap 40’000 Rīgas iedzīvotāju un viesu.

Kontaktinformācija

  • Novads: Rīga (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Rīga
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: 
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!