Pirmdiena, 15. Aprīlis, 2024
Gastons, Aelita
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Aicina doties uz Vārnu ielas kino(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4041
Aicina doties uz Vārnu ielas kino(ARHĪVS)
Aicina doties uz Vārnu ielas kino(ARHĪVS)

Apraksts


Mūsdienu kultūras foruma BALTĀ NAKTS laikā šī gada 10. septembrī no plkst. 20.00 līdz plkst. 23.00 aicinām uz brīvdabas VĀRNU IELAS KINO Vārnu ielas 22. nama pagalmā, kur kopīgi noskatīsimies Edmunda JANSONA 2009. gadā radīto animācijas filmu PAVASARIS VĀRNU IELĀ un Adas NERETNIECES 1970. gadā uzņemto VĀRNU IELAS REPUBLIKA.

Kino vakaru iesāksim plkst. 20.00 ar animācijas filmas radošās grupas nelielu priekšlasījumu un Agitas Kaužēnas muzikālu sveicienu. Kopīgi atvērsim Dailes teātra bērnu zīmējumu konkursa Piedzīvojumi Vārnu ielā darbu izstādi un Vārnu namiņu.

No plkst. 20.10 līdz 20.45 pagalmā tiks demonstrēta animācijas filma Pavasaris Vārnu ielā.
Ap pulksten 20.50 Grīziņkalna bibliotēka klātesošos iesaistīs nelielā diskusijā un viktorīnā.

No plkst. 21.10 līdz 22.30 pagalmā tiks rādīta mākslas filma Vārnu ielas republika Adas Neretnieces mākslas filma tapusi 1970. gadā. Literārais pamats ir Jāņa Grīziņa (īstajā vārdā Jānis Griķis) daļēji autobiogrāfiskais stāsts. Tā ir viņa bērnība, laiks Pirmā pasaules kara priekšvakarā, un pusaudži savās spēlēs gan izdzīvo un atdarina pieaugušo pasaules notikumus, gan izdomā visādas negantības, risinās nopietna “cīņa par ietekmes sfērām” – starp dažādu pagalmu komandām.

Kino vakaru noslēgsim ar gaišu noskaņu un animācijas filmas atkārtojumu, jo kāpēc gan mīlestība un „Pavasaris Vārnu ielā” nevarētu atnākt BALTĀ FORUMA laikā rudenī?
Uz VĀRNU IELAS KINO aicina Vārnu ielas 22. nama saimnieki – POĻU ģimene, AUSTRAS BIEDRĪBA un pb.lv, atbalsta PUTNU BĀRS un Rīgas dome.
Ieeja bezmaksas.

Kontaktinformācija

  • Novads: Rīga (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Vārnu iela 22, Rīga
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: 
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!