Svētdiena, 14. Aprīlis, 2024
Strauja, Gudrīte
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Uguns nakts Vienkoču parkā(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4632
Uguns nakts Vienkoču parkā(ARHĪVS)
Uguns nakts Vienkoču parkā(ARHĪVS)
Uguns nakts Vienkoču parkā(ARHĪVS)
Uguns nakts Vienkoču parkā(ARHĪVS)
Uguns nakts Vienkoču parkā(ARHĪVS)
Uguns nakts Vienkoču parkā(ARHĪVS)

Apraksts


Šī gada 1. oktobrī notiks gadskārtējā Uguns nakts Vienkoču parkā.

Tas ir noskaņu un gaismas pasākums ar nolūku padarīt vienu īso rudens dienu garāku, sasildīt sevi ar sveču izstaroto gaismu un siltumu, pozitīvi uzlādēties ziemas tumšajam periodam, lai vieglāk būtu sagaidīt pavasari. Viss Vienkoču parka Gaismas mežiņš tiks izlikts ar svecēm. Meža pudurī ir izvietoti vienkoču gaismas ķermeņi, kas arī tiks izgaismoti ar svecēm, iegūstot savdabīgu āra apgaismojumu.

Pa dienu, no plkst. 10:00 pie Vienkoču parka darbosies mājražotāju rudens labumu tirdziņš, kurā muzicēs vietējais pūtēju orķestris. Parka teritorijā darbosies dažādas amatnieku darbnīciņas, kurās prasmes varēs apgūt ikviens interesents. Gaismu mežs tiks iedegts līdz ar krēslas iestāšanos un gaismu noskaņu papildinās folkloras kopa Ore. Uz tautas instrumentiem spēlētas, mūzikas pavadījumā varēs izdejoties pēc sirds patikas un iemācīties senās latviešu dejas. Meža namiņā, pie vietējās raganas varēs izzīlēt savu nākotni. Plkst. 21:00 notiks tradicionālais lāpu gājiens pa Vienkoču parka takām, veidojot šķietami nebeidzamu uguns čūsku, kura lokās pa Vienkoču parka takām. Lāpu gājiens noslēgsies ar „Fire Spirit" ugunsžonglieru šovu „Pulsa efekts" perkusiju pavadībā.

Visas dienas un vakara garumā par apmeklētāju labsajūtu rūpēsies Vilhelmīnes dzirnavu virtuve, kura piedāvās īpašo Meža zupu un citus labumus. Neizpaliks arī tradicionālā uz ugunskura vārītā Vienkoču zāļu tēja.

Aicinām gūt šīs sajūtas kopā un papildināt gaismu mežu ar savu līdzi paņemto gaismiņu. Tie, kam līdzi būs sava dārza svece, saņems 50 % atlaidi ieejas maksai. Pārējiem ieejas maksa būs tāda pati, kā ikdienā. Lāpu gājienam vēlams paņemt līdzi kādu lāpu.

Dienas gaitā iespējams apmeklēt arī Līgatnes dabas takas, kur no plkst. 12:00 ikviens ir aicināts uz gudras sēņošanas dienu.

Zemāk - dažas bildes no pagājušā gada pasākuma, kuras sabildēja un ar mums padalījās Viekoču parka saimnieks - Rihards Vidzickis.

Kontaktinformācija

  • Novads: Līgatnes (bij.Cēsu rajons)
  • Adrese: "Vienkoči", Augšlīgatne, Līgatnes novads
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 29329065
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!