Svētdiena, 14. Aprīlis, 2024
Strauja, Gudrīte
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Starptautiskajā tūrisma dienā Cēsīs(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3669
Starptautiskajā tūrisma dienā Cēsīs(ARHĪVS)
Starptautiskajā tūrisma dienā Cēsīs(ARHĪVS)

Apraksts


Lai atgādinātu sabiedrībai par tūrisma ievērojamo ekonomisko, sociālo, politisko un kulturālo nozīmi, 27.septembrī visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā Tūrisma diena. Šī gada tēma - linking cultures (kultūras un tūrisma mijiedarbība).

Šīs dienas ietvaros un noslēdzot vasaras tūrisma sezonu no 24. līdz 27.septembrim Cēsīs un apkārtnē būs daudzveidīgas aktivitātes. Paredzēti tūrisma uzņēmēju piedāvājumi ar atlaidēm naktsmītnēs, pārsteigumiem ēdienkartēs, koncerti, kino, viduslaiku veiklības spēles un izglītojošās lekcijas skolēniem. Tūrisma dienu programmā ir gan atsevišķas aktivitātes pa dienām, gan arī tādas, kuras ir spēkā sākot no nedēļas nogales un turpinās četras dienas.

Ikviens aicināts ieskatīties tehnoloģiju un zinātnes pasaulē un apmeklēt Bērnu Zinātnes Centra „Z(in)oo” Ģimenes dienu 24.septembrī.

Divas dienas, no 24.līdz 25.septembrim, Pils dārzā varēs izspēlēt viduslaiku veiklības spēles, cienāties ar siltu tēju un baudīt tikko ceptu siltu maizi.

Pēc ilgiem laikiem būs atkal atvērts Jaunās pils Lademahera tornis, no kura paveras panorāma uz pilsētu.

Ceļotāji un piedzīvojumu meklētāji 27.septembra vakarā aicināti uz romantiskā kino vakaru Cēsu pilī ar priekšvārdu par ceļojumu uz eksotisko Āfrikas pērli – Gambiju.

Cēsu Pilsētas pamatskolā un Cēsu Valsts ģimnāzijā 27.septembrī skolēniem notiks izglītojošas lekcijas par tūrisma nozīmi ekonomikā, mini konkursi un viktorīnas.

Arī Cēsu un tuvākās apkārtnes uzņēmēji parūpējušies par īpašām atlaidēm un piedāvājumiem, kas būtu saistoši ne tikai cēsniekiem, bet arī tūristiem, kuri vēlēsies pavadīt laiku Cēsīs no 24. līdz 27.septembrim. Viesnīcas „Katrīna” un „Kolonna Hotel” piedāvā atlaides naktsmītnēm. Kafejnīca „Kārumlāde”, cepumu cienītājiem piedāvās baudīt vai iegādāties izsmalcinātos Kārumlādes cepumus ar atlaidēm.

Aktīvās atpūtas parks „Ozolkalns” aicina apmeklēt piedāvātās aktivitātes un programmas ar 50% atlaidi. Tāda pati atlaide būs arī Cēsu pils kompleksa apmeklējumam, savukārt Āraišu muzejrezervātā iepriekš pieteikta gida pakalpojumi 24.septebmrī būs bez maksas.

Līdzās Sarkanajām klintīm pie Gaujas, apmeklētājus gaidīs Jāņa Dukāta personālizstāde „Mežs”, kurai lielformāta darbus mākslinieks radījis to izstādīšanas vietā, un tie būs apskatāmi visu cauru gadu.

Kontaktinformācija

  • Novads: Cēsu (bij.Cēsu rajons)
  • Adrese: Cēsis
  • Kontaktpersona: Andra Magone
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 64127646
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!