Trešdiena, 23. Septembris, 2020
Vanda, Veneranda, Venija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Tukuma muzeja ziņas(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3602
Tukuma muzeja ziņas(ARHĪVS)
Tukuma muzeja ziņas(ARHĪVS)

Apraksts


4. oktobrī Durbes pilī (M. Parka 7) notiek starptautiskā muzeju konference "Muzeji - Baltijas pagātnes un nākotnes vienotāji", kurā piedalās muzeju profesionāļi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Dānijas, Somijas, Nīderlandes un Krievijas, lai diskutētu par dažādiem muzeja ekspozīciju veidošanas aspektiem un dalītos pieredzē, pievēršot uzmanību jaunākajām tendencēm tieši reģiona muzeju attīstībā.

Konferenci organizē Baltijas Pilsētu savienības Kultūras komisija un Tukuma muzejs sadarbībā ar Starptautiskās muzeju padomes (ICOM) Latvijas Nacionālo komiteju, Baltijas Muzeoloģijas veicināšanas biedrību, kā arī Mākslas muzeju "Rīgas Birža".

Līdz 5. oktobrim interesenti var pieteikties Audēju darbnīcas konsultācijām par tautastērpa darināšanu, līdz 8. oktobrim - kursiem „Auduma apdruka”, līdz 15. oktobrim - „Zīda apgleznošana”. Pieteikšanās un plašāka informācija pa tālr. 63125539, 25622267 vai muzeja mājas lapā www.tukumamuzejs.lv.

8. oktobrī 12.00 Audēju darbnīcā (Tidaholmas ielā 3) izstādes „Tautas mūzikas instrumenti” atklāšana. Instrumenti no Ilmāra Meža privātkolekcijas, kā arī Talsu novada muzeja un Tukuma muzeja krājumiem. Ieeja pasākumā bezmaksas. Izstāde apskatāma līdz 26. novembrim.

11. oktobrī 16.00 Tukuma pilsētas vēstures muzejā "Pils tornis" (Brīvības laukumā 19a) tikšanas ar grāmatas "Latvijas laika zīmes. Praviņās, Degolē" autoriem Intu Dišleri un Arni Šablovski. Ieeja - bezmaksas.

Kontaktinformācija

  • Novads: Tukuma (bij.Tukuma rajons)
  • Adrese: Tukums
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: 
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!