Otrdiena, 31. Janvāris, 2023
Tekla, Violeta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Rudens kokteilis Valkā(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4777
Rudens kokteilis Valkā(ARHĪVS)
Rudens kokteilis Valkā(ARHĪVS)

Apraksts


Sestdien, 15.oktobrī visas dienas garumā Valkas pilsētā jau devīto reizi notiks valcēniešu iecienītais, ikgadējais pasākums – „Rudens kokteilis”. Šī gada pasākums atšķirsies ar to, ka pirmo reizi Rudens kokteilis tiks iegriezts Rīgas ielā un tajā iesaistīsies arī šīs ielas iestādes, uzņēmēji un iedzīvotāji.

Plkst.11.00 no Valkas – Lugažu Evaņģēliski luteriskās baznīcas torņa atskanēs mūzikas skaņas, baznīcas tornī ieraudzīsim mākslinieces Skaidrītes Bondares darbu krāšņumu, bet baznīcā būs kristīgo grāmatu un plakātu galds.

Plkst.13.30 visi aicināti uz koncertu baznīcā. Plkst.12.00 kristīgās pirmsskolas izglītības iestādes (PII) „Gaismiņa” pagalma nojumē varēs iepazīties ar iestādes vēsturi, tagadni un kristīgo mācību. No plkst.10.00 līdz 14.00 pie pilsētas robežas, skvērā iepretim tiesas namam, ikviens interesents varēs izmantot Rīgas ielas iedzīvotāja Daiņa Jansona piedāvājumu – pirtiņa teltī. Visi pirkt un pārdot gribētāji aicināti apmeklēt pilsētas tirgu. Amatnieki un tirgotāji ar rudens veltēm aicināti pieteikties pa telefoniem 64725866 vai 26875515. Pie veikala „Oļupe” no plkst.11.00 par ziedojumu varēs nobaudīt visgardākos rudenī ceptos kartupelīšus. Būs iespēja arī pašiem uzgrilēt „Oļupē” nopirktas desiņas vai kādas citas ēdamas lietas. Veikalā „D MARKO” (Rīgas 13) no plkst.11.00 būs dažādu rudenīgu salātu degustācija, kurā ikviens aicināts piedalīties ar saviem īpašajiem salātiem un apmainīties ar receptēm. Lielākā daļā Rīgas ielas veikalu piedāvās dažādas akcijas, degustācijas un loterijas! Tā piemēram – veikalā „MIX” (Rīgas 19) – 20% atlaide visām precēm, „FREKO” – 15% atlaide visām precēm un pārsteigumi bērniem, veikalā „Bēbis” (Rīgas 19) – 15% atlaide zeķubiksēm un īpašais piedāvājums – ripinot metamo kauliņu, pirkumam atlaide no 3 – 15%. Veikalā „TOP!” no plkst.11.00 līdz 14.00 būs dažādas degustācijas. Plašs un interesants ir ziedu salona „Ingra” piedāvājums: no plkst.8.00 līdz 15.00 aplūkojami dažādu stilu apsveikuma pušķi, ko varēs iegādāties ar 10% atlaidi. Būs apskatāma labāko darbu fotoizstāde (viss par un ap kāzām), veikala darbinieki iepazīstinās ar griezto ziedu šķirņu nosaukumiem. Piedāvājumā plašs sortiments ar sienu dekoriem – tos varēs iegādāties ar 5% atlaidi. „Doktorāta aptiekā plus”, ko pazīstam arī kā „Mana aptieka”, varēs nogaršot ārstniecības augu tējas, aplūkot augu drogu paraugus un augus herbārija formā, uzzināt ko vairāk par dažādu augu īpašībām un dzīvi savvaļā. Latvijas Krājbankas klientu apkalpošanas centrā (Rīgas 11) no plkst.10.00 bērnus gaidīs baloni, atrakcijas un loterija. Savukārt no plkst.11.00 Valkas novada Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā Rudens pasakas lasīs dažādi mūspuses populāri ļaudis. Pie Latvijas Sarkanā Krusta palīdzības centra „Strops” (Rīgas 26) visus priecēs bērnu zīmējumu izstāde, senioru un bērnu rokdarbu un citu noderīgu lietu labdarības loterija, kā arī bērnu un vecāku veidotās dārzeņu kompozīcijas.

Interesantas tikšanās gaidīs pilsētas centra skvērā (Rīgas un Raiņa ielu krustojumā), kur valcēniešiem un pilsētas viesiem rudenīgus sveicienus sūtīs Valkas dzejnieki un muzikanti. Plkst.12.00 pie Rīgas ielas 25.nama, kur atrodas SEB banka un laikraksta „Ziemeļlatvija” redakcija, ikviens varēs piedalīties piknikā ar „Ziemeļlatviju” – „uz visu banku”. Biedrības „Atbalsts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām” (Rīgas 35) durvis šai dienā būs atvērtas, lai katrs interesents varētu iepazīties ar biedrības dalībnieku darbiņiem. Arī Valkas novadpētniecības muzejs (Rīgas 64) ir sarūpējis dažādus īpašos piedāvājumus: ekskursijas pa muzeja krātuvēm, muzeja darbinieki mācīs gatavot ozolzīļu kafiju, ko varēs arī degustēt., bet uz līdzpaņemtā T– krekla varēs uzzīmēt latviešu rakstu zīmes.

Vairākos Rīgas ielas skatlogos būs skatāma izstāde „Rīgas iela fotogrāfijās” (no Valkas novadpētniecības muzeja krājuma).

Rudens balle Valkas pilsētas kultūras namā sāksies pulksten 20.00. Tajā spēlēs grupa „Alianse” no Valmieras. Līdz 14.oktobrim pa telefonu 64723055 iespējams rezervēt galdiņu. Ieeja – 2 lati. Piedāvājums Rīgas ielas rudens kokteilim ir tik bagātīgs, ka savām interesēm ko noderīgu varēs atrast visu vecumu un interešu cilvēki. Paldies visiem, kas aktīvi piedalās svētku veidošanā!
www.valka.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Valkas (bij.Valkas rajons)
  • Adrese: Rīgas iela, Valka
  • Kontaktpersona: Aija Sallu
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 64723705
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!