Trešdiena, 29. Maijs, 2024
Raivis, Raivo, Maksis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Bolero. Mūzikas stunda visiem Latvijas Radio(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 5057
Bolero. Mūzikas stunda visiem Latvijas Radio(ARHĪVS)
Bolero. Mūzikas stunda visiem Latvijas Radio(ARHĪVS)

Apraksts


Sākot ar 16. oktobri turpmāk katru otro svētdienu Latvijas Radio 3 - „Klasika” plkst. 11:06 skanēs jauns, stundu garš izglītojoši izklaidējošs raidījums „Bolero. Mūzikas stunda visiem”, kurā būs saistoši stāsti un interesanti fakti, īpaši viesi un krāsaini ceļojumi, komiski atgadījumi un negadījumi ar laimīgām beigām, meklējumi un atradumi, kā arī populāru skaņdarbu lappuses.
Sižeti tiks kārtoti dažādās rubrikās – Ābece, Klasika ceļo, Opera vārās, Izvēlas ievēlētais u. c., sniedzot plašu un viegli uztveramu informāciju par personībām, notikumiem un jomām, kas dažādos veidos saistītas ar mūziku.

Pirmajā raidījumā 16. oktobrī rubrikā „Ābece” skaidrosim, kas ir parafrāze, maltiešu opertenora Jozefa Kallejas recepti draugu cienāšanai uzzināsim un latviešu operdziedātājas Kristīnes Opolais stāstus par slaveno kolēģi dzirdēsim rubrikā „Opera vārās”, savukārt „Klasika ceļo” maršrutā Rīga – Pēterburga – Rīga tiksimies ar Latvijas Nacionālās operas māksliniecisko vadītāju Arturu Maskatu un diriģenta Marisa Jansona mazmeitu Anastasiju. Muzikoloģe Ināra Jakubone godinās komponistu un pianistu Franci Listu 200. gadskārtā un atklās, ko 19. gadsimta Parīzē sauca par gladiatoriem, bet rubrikā „Tā gadās” būs stāsts par negadījumu operas "Jevgeņijs Oņegins" izrādē Latvijas Nacionālajā operā.

Pirmo raidījumu „Bolero. Mūzikas stunda visiem” vadīs Gunda Vaivode, bet nākamajās pārraidēs vadītāju lomā iejutīsies arī citas labi zināmas LR3 – „Klasika” balsis- Ilga Auguste, Inga Saksone un Ilze Medne.

Latvijas Radio 3 „Klasika” iespējams klausīties arī internetā www.latvijasradio.lv, bet programmas jaunumiem sekot līdzi arī http://twitter.com/#!/latvijasradio un https://www.facebook.com/LatvijasRadio .


Latvijas Radio preses sekretāre
Ilze Zvaigzne
Tālr. 67206691; 26322811
e-pasts: ilze.zvaigzne@radio.org.lv


Kontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: Latvijas Radio
  • Kontaktpersona: Ilze Zvaigzne
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 67206750
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!