Trešdiena, 29. Maijs, 2024
Raivis, Raivo, Maksis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Ūdens Piedzīvojumu parks sāk pieņemt ventus(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4202
Ūdens Piedzīvojumu parks  sāk pieņemt ventus(ARHĪVS)
Ūdens Piedzīvojumu parks  sāk pieņemt ventus(ARHĪVS)

Apraksts


No ceturtdienas, 13. oktobra, Ūdens piedzīvojumu parks sāk pieņemt Ventspils naudas zīmes „ventus”. Ar ventiem par daļu no pakalpojuma būs iespējams norēķināties par 2 stundu un visas dienas Ūdens atrakciju un SPA apmeklējumu.


Norēķināties iespējams arī ar mazāku ventu daudzumu, vairāk piemaksājot latos. Venta attiecība pret latu ir 100:1 un tie ir pieejami nominālos: 5, 10, 20, 50 un 100 venti.

Līdz šā gada 1. decembrim katrs Ventspils Tūrisma informācijas centra apmeklētājs saņems dāvanu – 300 ventus. Ventspils Tūrisma informācijas centrs atrodas Dārzu ielā 6, Ventspilī. Centra darba laiks ir no 8:00 līdz 17:00 darba dienās un no 10:00 līdz 15:00 sestdienās un svētdienās.

Ventspils ventus būs iespējams pelnīt un krāt, veicot dažādas aktivitātes Ventspils virtuālajā vēstniecībā www.visitventspils.com. Pirmā ventu pelnīšanas iespēja virtuālajā vidē ir “Ceļojuma konstruktors”. Izveidojot savu Ventspils ceļojuma videoklipu konstruktorā, tiek piešķirti 500 virtuālie venti.

Plānots, ka ar ventiem nākotnē būs iespējams norēķināties arī par daļu no citiem Olimpiskā centra „Ventspils” pakalpojumiem slēpošanas kalnā „Lemberga hūte”, Ventspils Piedzīvojumu parkā, ledus halles slidotavā, Akvaparkā un citur.

Kontaktinformācija

  • Novads: Ventspils
  • Adrese: Lauku iela 5, Ventspils
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 63623974
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!