Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Jūrmalas tūrisma aktualitātes oktobrī un novembrī(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3865
Jūrmalas tūrisma aktualitātes oktobrī un novembrī(ARHĪVS)
Jūrmalas tūrisma aktualitātes oktobrī un novembrī(ARHĪVS)

Apraksts


Ir būtiski aktīvi reklamēt un piedāvāt Jūrmalas kūrortpilsētas veselības tūrisma produktus rudens, ziemas sezonai, lai veicinātu tūristu skaita pieaugumu un sezonalitātes mazināšanos un palielinātu tūrisma pakalpojumu sektorā strādājošo nodarbinātību. Tāpēc arī oktobrī un novembrī tiks rīkotas dažādas tūrisma mārketinga aktivitātes.

Jūrmalas prezentācija Sanktpēterburgā

7.oktobrī Jūrmalas pilsētas tūrisma informācijas centra pārstāve prezentēja Jūrmalas Jaunā gada svinību, ziemas sezonas un bērnu nometņu piedāvājumu Latvijas Republikas ģenerālkonsulātā Sanktpēterburgā. Jūrmalas tūrisma prezentācija Krievijas tūrisma kompānijām un žurnālistiem tika organizēta Rīgas dienu Sanktpēterburgā laikā.

Ungārijas žurnālisti

20.oktobrī Jūrmalā tiks uzņemti žurnālisti no Ungārijas, kas rakstīs par Jūrmalas piedāvājumu rudens, ziemas sezonai, par kūrortārstniecību un Spa pakalpojumiem, eko tūrismu.

Jūrmala piedalās ar stendu veselības tūrisma izstādē Somijā

No 2011.gada 21.-23.oktobrim Helsinkos, Somijā norisināsies tūrisma izstāde „Tervis/Veselība 2011”, kas būs veltīta veselības tūrisma piedāvājumam. Jūrmala ar stendu sadarbībā ar TAVA pārstāvi Somijā, Zviedrijā un kūrortviesnīcu „Baltic Beach Hotel” piedalīsies izstādē ar kūrortārstniecības un SPA pakalpojumu piedāvājumu, ar aktīvās atpūtas piedāvājumu kūrortpilsētā rudens un ziemas periodā, un īpašiem piedāvājumiem no Jūrmalas kūrorta ārstniecības iestādēm, kūrortviesnīcām un SPA centriem. 2010.gadā šo veselības tūrisma izstādi apmeklēja 48 tūkstoši apmeklētāju.
Somijas tūristu tirgus Jūrmalai ir ļoti nozīmīgs. 2010.gadā Somijas sastādīja 5% no kopējā tūristu skaita. Statistika parāda, ka vislielākais skaits somu viesu dzīvo kūrortviesnīcās un viesnīcās, ko var izskaidrot ar somu ierastāko Jūrmalas apmeklējuma galamērķi – atpūtu, SPA un kūrortprocedūrām, kā arī darījumu tūrismu. Jūrmala veic dažādas mārketinga aktivitātes, lai piesaistītu viesus no Somijas. Kā viens no tiem ir dalība tūrisma gadatirgos, prezentācijas tūrisma darbsemināros, tūrisma izdevumu veidošana somu valodā, žurnālistu un tūrisma kompāniju uzņemšana Jūrmalā ar mērķi attiecīgi veidot rakstus un tūrisma kompleksos piedāvājumus.

Jūrmala prezentēs tūrisma piedāvājumu Norvēģijā

2011.gada 20.oktobrī Oslo, Norvēģijā notiks Norvēģijas profesionālo tūrisma kompāniju asociācijas darbseminārs, kurā Jūrmala prezentēs savu tūrisma produktu piedāvājumu un kompleksos tūrisma piedāvājumus veselības tūrismā Norvēģijas tūrisma kompānijām. Norvēģija Jūrmalai ir nozīmīgs tūrisma tirgus un no kopējā tūristu skaita sastāda 4 procentus. Ik gadu norvēģu tūristi apmeklē Jūrmalu, lai izmantotu kūrorta ārstniecības un SPA piedāvājumu kūrortpilsētā, jo tās ir augstas kvalitātes, bet priekš norvēģu dzīves līmeņa salīdzinoši lētāk. Lielu ietekmi Latvijā un Jūrmalā kā tūristu galamērķī norvēģu tūristu vidū rada tiešie Airbaltic lidojumu galamērķi Norvēģijā, kas aptver lielākās Norvēģijas pilsētas – Oslo, Bergenu, un Stavangeru un Norwegian Air piedāvātie lidojumi uz Rīgu no Ālesundas, Bergenas, Bodo, Oslo, Kristinsundas Stavangeras, Tromso, Trondheimas u.c.
Jūrmala aktīvi īsteno dažādus tūrisma mārketinga pasākumus, piedalās Norvēģijā tūrisma darba semināros, strādā ar Norvēģijas tūrisma kompānijām un plašs saziņas līdzekļiem un īsteno citas mārketinga aktivitātes, kā tradicionāla tūrisma brošūru „Jūrmala” izdošana norvēģu valodā, lai turpinātu piesaistīt un ieinteresēt tūristus no šīs valsts.

Jūrmala rīkos veselības tūrisma darbsemināru Telavivā

2011.gada 25.oktobrī Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar lidsabiedrību „AirBaltic” rīkos veselības tūrisma darbsemināru Telavivā. Jūrmalas tūrisma darbsemināru atklās Latvijas Republikas vēstnieks Izraēlā Mārtiņš Perts un Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis. Tūrisma darbseminārā tiks prezentēts veselības tūrisma piedāvājums Jūrmalā un tūrisma un kūrorta objektu investīciju projekti. Lidsabiedrības „AirBaltic” pārstāvis informēs Izraēlas tūrisma kompānijas un žurnālistus par aviokompānijas izdevīgajiem avioreisiem uz Latviju.
Izraēlas tirgus ir perspektīvs tūrisma tirgus Jūrmalas kūrortpilsētai, jo tūristi no šīs valsts vēsturiski ir iecienījuši kūrortārstniecības un Spa pakalpojumus Jūrmalas kūrorta ārstniecības iestādēs to augstās kvalitātes un salīdzinoši zemo cenu dēļ. Tāpat, Izraēlas tūristi Jūrmalā vidēji uzturas piejūras kūrortpilsēta salīdzinoši ilgi – vidēji nedēļu. 2011.gadā Jūrmala ir uzņēmusi jau Izraēlas žurnālistu un tūrisma kompāniju delegācijas februārī un aprīlī, kā arī vasarā.
Šogad plānots vēl uzņemt vēl vienu Izraēlas tūrisma kompāniju vizīti ziemas periodā, lai veidotu kompleksos tūrisma piedāvājumus par Jūrmalu Izraēlas tūrisma kompāniju katalogos.


Jūrmala ar stendu piedalās tūrisma izstādē Zviedrijā

No 2011.gada 10.-13.novembrim Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar TAVA pārstāvi Somijā, Zviedrijā un kūrortviesnīcām „Hotel Jūrmala Spa”, „Baltic Beach Hotel” un veselības tūrisma kompāniju „Nordmed tour” piedalīsies lielākajā veselības tūrisma izstādē Stokholmā rudenī „Allt for Halse 2011”.
Izstādē tiks izplatīta Jūrmalas brošūra zviedru valodā, īpašie piedāvājumu uz ziemas sezonu un kūrorta ārstniecības iestāžu un kūrortviesnīcu spa programmas ar atlaidēm.
2010.gadā zviedru tūristu skaits sastādīja 4% no visiem tūristiem. Jūrmala katru gadu izdod tūrisma brošūras „Jūrmala” zviedru valodā. Veiksmīga sadarbība norit ar Tallink prāmju līniju Rīga – Stokholma un Airbaltic. Šogad Jūrmala piedalījās veselības tūrisma darbseminārā Stokholmā. Tiek uzņemti zviedru žurnālistiem un tūrisma kompānijām. 2012.gadā Jūrmala piedalīsies tūrisma izstādē „TUR 2012” Gēteborgā, Latvijas tūrisma stendā. Arī 2012.gadā Jūrmalas pilsētas dome kūrortpilsētā uzņems arī plašs saziņas līdzekļu un tūrisma kompāniju pārstāvjus, ar mērķi veidot tūrisma kompleksos piedāvājumus zviedru tūristiem un rakstus un TV sižetus par Jūrmalu.

Jūrmala uzņems Ukrainas lielo uzņēmumu pārstāvjus

Lai veicinātu korporatīvo tūrisma klientu piesaisti ārpus vasaras sezonas, no 2011.gada 30.novembra līdz 1.decembrim Jūrmalā tiks uzņemti Ukrainas 7 lielo uzņēmumu pārstāvji, lai iepazītos ar Jūrmalas darījumu tūrisma piedāvājumu Jūrmalas viesnīcās. Vizīte tiek rīkota sadarbībā ar lidsabiedrības „AirBaltic” pārstāvniecību Kijevā.

Kontaktinformācija

  • Novads: Jūrmala (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 67147902
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!