Ceturtdiena, 18. Aprīlis, 2024
Laura, Jadviga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Vidusskolēnus aicina piedalīties tūrisma konkursā TRAVELLER 2020(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4269
Vidusskolēnus aicina piedalīties tūrisma konkursā TRAVELLER 2020(ARHĪVS)
Vidusskolēnus aicina piedalīties tūrisma konkursā TRAVELLER 2020(ARHĪVS)

Apraksts


Vai Tevi interesē tūrisms? Kas, Tavuprāt, nākotnē interesēs tūristus Latvijā un citās valstīs? Muzeji? Pingvīni? Koncerti un dziesmu svētki? Saulainas pludmales vai arheoloģija? Varbūt jaunākie inženierzinātnes sasniegumi vai kosmosa tūrisms? Kā klimata pārmaiņas un sociālo tīklu attīstība ietekmēs tūrisma plūsmu?

Ja Tev interesē tūrisma attīstība, tad Latvijas Tūrisma Aģentu un Operatoru Asociācija (ALTA) aicina tieši Tevi piedalīties konkursā Latvijas vidusskolēniem par inovatīvas tūrisma stratēģijas izstrādi.

Konkursa TRAVELLER 2020 mērķis: sekmēt vidusskolēnu interesi par tūrisma profesiju, meklējot un atrodot inovatīvus risinājumus Latvijas un citu valstu tūrisma stratēģijas veicināšanai.

Konkursa noteikumi:
1. Teksts līdz 25.11.2011. jāiesniedz elektroniski latviešu vai angļu valodā alta@alta.net.lv līdz 1500 vārdiem) ar norādi “Konkursam”. Lūgums vēstulē norādīt pilnu vārdu un uzvārdu, skolu, klasi, kontaktinformāciju.
2. Konkursa darbā jābūt skaidri izklāstītām sekojošām apakšsadaļām:
2.1. Projekta nosaukums.
2.2. Idejas kopsavilkums.
2.3.Valsts (vai reģions), kurai tiek izstrādāta tūrisma stratēģija laika periodam līdz 2020. gadam (lūdzu, precīzi norādīt, kuru laika posmu analizēsiet).
2.4. Detalizēts projekta izklāsts un biznesa pamatojums tam, ka pakalpojums vai pakalpojumu komplekss varētu būt konkurētspējīgs attiecīgajā tirgū.
2.5. Pakalpojuma mērķauditorijas raksturojums un paredzamais tūristu skaits.
2.6. Mārketinga aktivitātes produkta veicināšanai.
2.7. Projekta realizācijas taktika.
3. Konkursa dalībnieki: 10.-12. klašu skolēni, kas pašlaik sekmīgi mācās kādā no Latvijas vidusskolām. Konkursā tiks vērtēti individuāli izstrādāti darbi (viens autors, nevis autoru grupa).
4. Iesūtot darbu, autors apliecina, ka pašlaik sekmīgi mācās vidusskolā un ir šī projekta autors.
5. Konkursa žūrija – ALTA asociācijas valde - vērtēs sekojošus parametrus: idejas oriģinalitāte un atbilstība iespējām to realizēt izvēlētajā valstī, realizācijas taktika, prasme trāpīgi izklāstīt savu ideju latviešu vai angļu valodā.
6. Galvenā balva konkursa uzvarētājam: ceļojums 2 personām uz Turciju 2012. gada pavasarī – vasarā un iespēja prezentēt (15 min.) savu projektu starptautiskā tūrisma profesionāļu konferencē TRAVELLER 2020, kas veltīta ALTA 20 gadu jubilejai un notiks Rīgā 09.12.2011.

Konkursā tiks piešķirtas 20 veicināšanas balvas: ielūgums uz konferenci TRAVELLER 2020. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti 30.11.2011. ALTA mājas lapā www.alta.net.lv. Latvijas Tūrisma Aģentu un Operatoru Asociācija ir profesionāla sabiedriska organizācija (biedrība), kas izveidota 1991. gadā, apvienojoties vadošajiem tūrisma aģentiem un tūroperatoriem.

Kontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: 
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!