Trešdiena, 29. Maijs, 2024
Raivis, Raivo, Maksis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Elīnas Dzelmes personālizstāde „Vīns”(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4741
Elīnas Dzelmes personālizstāde „Vīns”(ARHĪVS)
Elīnas Dzelmes personālizstāde „Vīns”(ARHĪVS)

Apraksts


No 27. oktobra „Vīna Studijā” (Elizabetes ielā 10) būs apskatāma Dailes teātra aktrises un mākslinieces Elīnas Dzelmes personālizstāde „Vīns”.

Savā otrajā personālizstādē „Vīns” aktrise un gleznotāja Elīna Dzelme piedāvā gleznas, kurās atklājas jauni pavērsieni viņas mākslinieciskajā ceļā – tie ir iepriekš neapgūti mākslinieciskie paņēmieni, citas izteiksmes formas un līdzekļi, pilnveidojot glezniecības tehniku un pievēršoties vēl neskartām tēmām. Tomēr arī šajās gleznās, tāpat kā darbos, ko šī gada pavasarī viņas pirmajā personālizstādē „Fest antifrigia” varēja aplūkot Rīgas mākslas telpā, nav zudusi interese par sievietes iekšējo pasauli un dvēseles pārdzīvojumiem. Elīna Dzelme atzīst, ka arī jaunā izstāde „Vīns”, līdzīgi kā viņas pirmā personālizstāde, ir dziļi personiska un intīma.

Elīna Dzelme dzimusi 1986. gadā Rīgā, 2002. gadā absolvējusi Rīgas Centra Daiļamatniecības pamatskolu, 2005. gadā – Rīgas Kultūru vidusskolu. Latvijas Kultūras akadēmijas teātra fakultātes Dailes teātra 9. studiju pie kursa vadītājiem Mihaila Gruzdova un Indras Rogas absolvējusi 2009. gadā, sākusi strādāt Dailes teātrī kā ārštata aktrise, bet no 2010. gada ir Dailes teātra štata aktrise. Lomas: Mega (K. Ludviga „Primadonnas”, 2011), Silvija (R. Kūnija, Dž.Čepmena "Ar vīru nav viegli", 2011), Ada (N.Ikstenas "Amour fou", 2010), Aleksandra (Dž.Apdaika „Īstvikas raganas”, 2010), Fifi, bārdāma (V.Grēviņa „Gaisa grābekļi”, 2010), Džīna (D.Maslovska „Divi nabadzīgi rumāņi”, 2009), Džeina (R.Kūnija „Ja mana sieva uzzinās...”, 2009), Punktiņa (Ē.Kestnera „Punktiņa un Antons”, 2009). Dailes teātra izrādei “Divi nabadzīgi rumāņi” veidojusi sienas gleznojumu.

Elīnas Dzelmes personālizstādi „Vīns” „Vīna Studijā” varēs apskatīt līdz 2012. gada 20. janvārim.


Informāciju sagatavoja
Liene Jakovļeva
Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja
67270424, 26322111
liene@dailesteatris.lv
Kontaktinformācija

  • Novads: Rīga (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Vīna Studija
  • Kontaktpersona: Liene Jakovļeva
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 67270424
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!