Piektdiena, 23. Februāris, 2024
Haralds, Almants
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Orientēšanās sacensību «Nobīsties Jelgavā»(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 5098
Orientēšanās sacensību «Nobīsties Jelgavā»(ARHĪVS)
Orientēšanās sacensību «Nobīsties Jelgavā»(ARHĪVS)

Apraksts


Biedrība «Kovārnis» sadarbībā ar bērnu un jauniešu centra «Junda» Jauniešu klubu Visu svēto dienas priekšvakarā, 28. oktobrī, arī šogad organizē orientēšanās sacensības «Nobīsties Jelgavā».

«Kovārņa» prezidente Līva Klismeta informē, ka arī šogad orientēšanās sacensības norisināsies Jelgavas pilsētas teritorijā un dalībnieku galvenais uzdevums būs kontrolpunktu apmeklējums un atjautības uzdevumu izpilde tajos, orientējoties pilsētvidē.

Pasākuma programma: no pulksten 18 – reģistrēšanās LLU Studentu klubā Lielajā ielā 4;
pulksten 19 – starta signāls; pulksten 22 – sacensību noslēgums, apbalvošana Studentu klubā; no pulksten 23 – nakts izklaidējošā programma.

«Nobīsties Jelgavā» var piedalīties jaunieši, kas vecāki par 16 gadiem (dalībniekiem, kas jaunāki par 18 gadiem nepieciešama vecāku atļauja par piedalīšanos pasākumā).

Pasākumam var pieteikties iepriekš, norādot komandas nosaukumu, dalībnieku vārdus, uzvārdus, vecumu un kontaktinformāciju un sūtot pieteikuma anketu uz e-pasta adresi: rook@inbox.lv, vai pasākuma dienā, reģistrācijas laikā. Komandā jābūt pieciem cilvēkiem. Dalības maksa – divi lati no katra dalībnieka.

Orientēšanās sacensību «Nobīsties Jelgavā» galvenie mērķi ir veicināt jauniešu sportisko un komandas garu, kā arī radīt Jelgavas pilsētas un novada jauniešiem interesantu izklaides pasākumu, kas veicina veselīgu dzīvesveidu. Pasākuma laikā komandu uzdevums būs atrast kontrolpunktus, izpildīt dažādus asprātības un veiklības uzdevumus, iesaistot visus komandas biedrus, kā arī veikt šos uzdevumus pēc iespējas ātrāk, jo labākās komandas saņems balvas.
Visi pasākuma dalībnieki pēc sacensībām tiks cienāti ar siltu zupu, būs iespēja nobaudīt tēju un piedalīties vakara izklaidējošajā programmā ar konkursiem un balvām.

Sīkāka informācija un pieteikuma anketa pieejama mājas lapā: www.junda.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Jelgava
  • Adrese: Jelgava
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: 
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!