Piektdiena, 3. Februāris, 2023
Vida, Ida, Aīda
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Dailes teātris janvārī. Biļešu iepriekšpārdošana(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4053
Dailes teātris janvārī. Biļešu iepriekšpārdošana(ARHĪVS)
Dailes teātris janvārī. Biļešu iepriekšpārdošana(ARHĪVS)

Apraksts


Sākusies biļešu iepriekšpārdošana uz Dailes teātra izrādēm janvārī, kad gaidāmas arī divu jauniestudējumu pirmizrādes – „Romeo un Džuljeta” Lielajā zālē un „Pirmā grēka līcis” Kamerzālē, kā arī uz sezonas noslēguma izrādi „Džons Neilands” 22. jūnijā un tai sekojošo balli.

27. janvārī pirmizrādi piedzīvos Viljama Šekspīra traģēdija „Romeo un Džuljeta” Dž.Dž.Džilindžera iestudējumā. Renesanses mīlas poēma „Romeo un Džuljeta” ir viena no Dailes teātra leģendām. Dailes teātrī luga iestudēta četras reizes: 1924., 1943., 1953. gadā (izrāžu režisors – Eduards Smiļģis) un 1994. gadā (režisors – Kārlis Auškāps). Režisors Dž.Dž.Džilindžers savu skatuves variantu veidos kā dinamisku, atraktīvu notikumu un raksturu kaleidoskopu. Katrai paaudzei ir sava „Romeo un Džuljetas” versija – stāsts, kas dzīvos mūžu mūžos... Jaunajā iestudējumā Džuljetas lomā iejutīsies Ilze Ķuzule-Skrastiņa un Ieva Segliņa, Romeo būs Kristaps Rasims un Artūrs Dīcis. Pārējās lomās - Gints Grāvelis (Merkucio), Lauris Dzelzītis (Benvolio), Gints Andžāns (Tibalts), Jānis Paukštello (Monteki), Juris Bartkevičs (Kapuleti), Akvelīna Līvmane (Lēdija Monteki), Indra Briķe (Lēdija Kapuleti), Lilita Ozoliņa (Džuljetas aukle), Artūrs Skrastiņš (Mūks Lorenco), Lauris Subatnieks (Pariss), Juris Frinbergs (Eskals, Veronas valdnieks), Dainis Grūbe (Baltazars), Āris Rozentāls (Aptieķnieks), Ivars Auziņš (Pirmais uzraugs), Dainis Gaidelis (Otrais uzraugs, teicējs), Mārtiņš Počs (Pāžs), kā arī Aija Dzērve, Sarmīte Rubule, Ērika Eglija, Inita Dzelme un Elīna Dzelme (Dāmas no Kapuleti dzimtas).

25. janvārī Kamerzālē paredzēta pirmizrāde gandrīz kāzu reportāžai 8 epizodēs „Pirmā grēka līcis” – Kārļa Auškāpa dramatizējumam pēc Ērika Hānberga stāstu motīviem. Izrāde pulcēs kopā Dailes teātra vecākās paaudzes aktieru labākos spēkus – režisora Kārļa Auškāpa iestudējumā spēlēs Leons Krivāns, Ilze Vazdika, Lidija Pupure, Juris Strenga, Olga Dreģe, Gunārs Placēns, Venta Vecumniece un Aivars Siliņš. Kaut arī paplukušajā lauku nostūrī daudz cilvēku vairs nav palicis, no veciem ļaudīm jaunais pāris iznāk labu labais. Taču tāpat vien plika dzeršana nedrīkst būt. Katru glāzīti vajag aizrunāt. Katram jāteic savs sakāmais – par dzīvi un vispār. Un tad nu mīļie ciemiņi saka savus sakāmos...

No 27. oktobra varēs iegādāties arī biļetes uz Dailes teātra sezonas noslēgumu 22. jūnijā - Ādolfa Alunāna oriģināldramatiskās pasakas ar Raimonda Paula mūziku „Džons Neilands” atjaunojuma izrādi un tai sekojošo balli. Pēc izrādes, atgriežoties pie tradīcijas rīkot sezonas noslēguma balli, Dailes teātris gada gaišakajā naktī aicinās ballēties, dziedāt, dejot un priecāties kopā ar Dailes teātra aktieriem un kapelu „Usma”.

13. janvārī pēdējo reizi tiks rādīta Lilitas Ozoliņas monoizrāde „Regīna”, bet 3. janvārī pēdējo izrādi piedzīvos Valda Grēviņa komēdija „Gaisa grābekļi”, kas vienlaikus būs arī Dailes teātra ikmēneša piedāvājums, kad visu biļešu cena ir 3 un 4 lati.
27. oktobrī Dailes teātra kasē laikā no plkst. 11.00 līdz 12.00 un no plkst. 17.00 līdz 19.00 varēs satikt Dailes teātra padomdevēju, kurš atbildēs uz skatītājus interesējošiem jautājumiem, sniegs ieteikumus un piedāvās konsultācijas par teātra repertuāru, aktualitātēm un īpašajiem piedāvājumiem.


Informāciju sagatavoja
Liene Jakovļeva
Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja
67270424, 26322111
liene@dailesteatris.lvKontaktinformācija

  • Novads: Rīga (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Dailes teātris
  • Kontaktpersona: Liene Jakovļeva
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 67270424
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!