Trešdiena, 29. Maijs, 2024
Raivis, Raivo, Maksis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Latviešu teātra zelta dziesmas(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4877
Latviešu teātra zelta dziesmas(ARHĪVS)
Latviešu teātra zelta dziesmas(ARHĪVS)

Apraksts


Pie klausītājiem nonācis jaunais albums „LATVIEŠU TEĀTRA ZELTA DZIESMAS”. Albumā ietvertās melodijas no dažādām latviešu teātra izrādēm novembrī izskanēs tāda pat nosaukuma koncertprogrammā, kas veltīta mūsu valsts 93. dzimšanas dienai. Visas dziesmas, kuras projekta muzikālais producents Aigars Grāvers veidojis jaunās un neierastās aranžijās, jau sākušas skanēt Latvijas Radio 2 un ir sveiciens svētkos ikvienam, kurš mīl latviešu mūziku un teātri.

„Teātris ir latvieša sapnis jau izsenis un tas nav iedomājams bez dziesmas”, atzinību par paveikto pauž Latvijas Radio 2 direktors Armins Ronis. „Skatītāji to sadzird, saprot, iemīl un „dziesma tālāk rit”. Un ir labi, ka šajā ritējumā tā iegūst jaunas krāsas, jo tikai, būdama dzīva, dziesma iet savu ceļu. Aicinu izbaudīt Latvijas Radio 2 klausītāju iedvesmoto, labi zināmo dziesmu pārtapšanu. Šīs melodijas ir kā dārgakmeņi, kas saglabā savu stabilo spožumu pāri laikiem, un, atmirdzot negaidīti jaunā gaismā, dziesmas tomēr saglabā galveno – tās dziedot un klausoties, mēs atkārtojam savas kultūras tēvreizi. Cieņas un mīlestības apliecinājumu savai zemei.”

Turpinot pirms trim gadiem par godu Latvijas 90. jubilejai sākto koncertu sēriju, šogad Latvijas Radio 2 zelta dziesmu godā ceļ izcilāko teātra mūzikas komponistu Raimonda Paula, Zigmara Liepiņa, Imanta Kalniņa, Jāņa Lūsēna, Ulda Marhileviča, Ivara Vīgnera, Valta Pūces un Induļa Kalniņa radītās vērtības. Tās kopā ar Jubilejas orķestri Aigara Grāvera vadībā izpildīs Ingus Pētersons, Liene Šomase, Andris Ērglis, Aija Andrejeva, Ivo Fomins, Olga Rajecka, Dainis Skutelis, Atis Auzāns, Ieva Sutugova, Marts Kristiāns Kalniņš un "Limonāde".

Koncerti „Latviešu teātra zelta dziesmas” notiks 14. un 15.novembrī Rīgas Kongresu namā, 16.novembrī Jelgavas kultūras namā, 17.novembrī Liepājas OC Rožu zālē un 19.novembrī – Valmieras kultūras centrā. Biļetes uz koncertiem nopērkamas „Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv .

Koncertus rīko Izklaides producentu apvienība 7.


Latvijas Radio preses sekretāre
Ilze Zvaigzne
Tālr. 67206691; 26322811
e-pasts: ilze.zvaigzne@radio.org.lv
Izklaides producentu apvienība 7,
Maija Tālberga
Tālr. 67606320, 29494794
e-pasts: maija@ipa7.lv
Kontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Ginta Subbota
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 67206750
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!