Pirmdiena, 30. Janvāris, 2023
Tīna, Valentīna, Pārsla
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Dailes teātra viesizrādes novembrī(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3893
Dailes teātra viesizrādes novembrī(ARHĪVS)
Dailes teātra viesizrādes novembrī(ARHĪVS)

Apraksts


Novembrī Dailes teātris ar izrādi „Zagļi” dosies uz Cēsīm, bet izrādi „Kad citi jau guļ” piedāvās skatītājiem Ādažos.

5. novembrī plkst. 18.00 Cēsīs a/s „CATA” zālē būs skatāma Rūdolfa Blaumaņa joku luga ar dziedāšanu „Zagļi”. „Rīgas publika tak daudz ko redzējuse, un tomēr tā vietām rēcin rēca,” – Rūdolfs Blaumanis raksta vēstulē pēc lugas pirmizrādes 1890. gadā. Pirmā Blaumaņa sarakstītā luga atrod lielu patikšanu pie skatītājiem. „Zagļu” personāžiem iet tiešām raibi, īsto un iedomāto zagļu tvarstīšana noved pie jautriem sarežģījumiem un veselas pārpratumu virknes. Kviešu zagļi pārvēršas par siržu zagļiem, un brīžiem liekas, ka pats saimnieks kļuvis ārprātīgs. Un kur tad vēl precību lietas – priekš precēšanās vīrietis nekad nav par vecu! Iestudējumu veidojis Kārlis Auškāps, izrādē spēlēs Harijs Spanovskis vai Juris Kalniņš, Ērika Eglija, Ligita Skujiņa, Gints Grāvelis, Mārtiņš Počs, Artis Robežnieks, Kristīne Nevarauska un Jānis Paukštello.

Jāpiebilst, ka „Spēlmaņu nakts” balvai par izrādi „Zagļi” scenogrāfs Aigars Ozoliņš izvirzīts kā gada scenogrāfs, bet Juris Vaivods – kā gada muzikālās partitūras autors dramatiskajā izrādē.

Biļetes (cena 5, 6, un 7 lati) var iegādāties a/s „CATA” un „Biļešu Paradīzes” kasēs.

25. novembrī plkst. 19.00 Norma Fostera it kā komēdiju „Kad citi jau guļ” varēs noskatīties Ādažu kultūras centrā. Kanādiešu dramaturgam Normam Fosteram patīk smīdināt savus skatītājus. Tai pašā laikā viņa lugu publikai kaklā allaž ir asaru kamols. „Kad citi jau guļ” ir inteliģenta komēdija, kas uzrunā skatītāju, piedāvājot viņam jokus ar nopietnu zemtekstu un veselu zīmīgu personāžu plejādi. Cilvēki, kas cenšas spēlēt ar tām kārtīm, kuras dzīve viņiem ir iedalījusi. Ikdienas sīkās ķibeles skaidri parāda, cik daudz pasaulē ir skumju, bet arī mīlestības. Pēc dramaturga norādījumiem lugas piecpadsmit personāžus izspēlē pieci aktieri – sešos vakara stāstos, kas nesaraujami saausti kopā smeldzīgi komiskā simfonijā. Režisora Kārļa Auškāpa iestudējumā spēlē Jānis Paukštello, Mirdza Martinsone, Gints Grāvelis, Aija Dzērve un Ivars Auziņš.

Biļetes, kuru cena ir 5, 6, 7 un 8 lati, var iegādāties Ādažu kultūras centrā un „Biļešu Paradīzes” kasēs.

Informāciju sagatavoja
Liene Jakovļeva
Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja
67270424, 26322111

Kontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Liene Jakovļeva
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 67270424
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!