Trešdiena, 29. Maijs, 2024
Raivis, Raivo, Maksis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

IGO koncerta apmeklētājiem – īpaši piedāvājumi!(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4059
IGO koncerta apmeklētājiem – īpaši piedāvājumi!(ARHĪVS)
IGO koncerta apmeklētājiem – īpaši piedāvājumi!(ARHĪVS)

Apraksts


Jau ziņots, ka šo piektdien, 4. novembrī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā rudens koncerttūres ietvaros notiks Igo autorkoncerts, kura īpašie viesi būs arī tādas muzikālās apvienības kā grupa “Putnu balle” un bērnu vokālā studija “Pekšņi”.

“Koncertprogrammā skanēs dziesmas ar Igo vārdiem un mūziku, kuras ir jau labi zināmas, piemēram, „Vēstules”, „Bet dzīvē viss ir savādāk”, kā arī no sen aizmirstām nošu mapēm un piezīmju grāmatiņām izvilktas dziesmas un līdz šim vēl nedzirdētas melodijas”, informē Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Tarbuna.

Biļetes uz koncertu Valmierā var iegādāties „Biļešu paradīze” kasēs, kā arī elektroniski www.bilesuparadize.lv. Ieejas maksa: Ls 5,- līdz Ls 10,-.

Koncerta apmeklētājus sagaida arī īpaši piedāvājumi citās Valmieras pilsētas atpūtas vietās. Viesnīca un restorāns “Wolmar” aicina:
 uzrādot koncerta biļeti, viesnīcas numuriem 10% atlaide nakšņošanai!
 Savukārt restorāna “Wolmar” īpašais piedāvājums – kartupeļu pankūkas ar brūkleņu ievārījumu un ingvera tēju – Ls 2,00!
Vairāk informācijas par viesnīcas piedāvājumiem šeit! www.wolmar.lv

Ja Igo koncertu plānojat apmeklēt plašākā draugu pulkā vai kopā ar ģimeni, izmantojiet iespēju atpūsties apartamentos “Rewija” Valmieras pilsētas centrā. Uzrādot biļetes uz IGO koncertu, apartamentu īre 2personām:
 Ls 35,- ( maksā kā par 1 personu!)
 3 personām – Ls 50,- ; 4 personām Ls 55,-;
Viesiem, kas apartamentos vēlas uzturēties visu nedēļas nogali:
 2 personām- Ls 65,-; 3 personām – Ls 90,-; 4 prsonām – Ls 100,-.
Vairāk par apartamentiem “Rewija” šeit! http://rewija.wordpress.com/author/rewija/

Pilnīgai kultūras pasākumu programmai šajā nedēļas nogalē, aicinām jūs arī sestdien, 5. novembrī, plkst. 13.00 uz Valmieras Drāmas teātra jauno izrādi “TRIO” mazajā zālē.
Stāsta sižets ir spriegs, tuvs detektīva intrigai, kas ļauj aizrautīgi sekot notiekošajam: smieties un raudāt kopā ar tā varoņiem. Trīs latviešus kādas Briseles viesnīcas ultramodernajā kafejnīcā saved kopā neparasts komercpiedāvājums - nopirkt sapni. Kaut brīnišķais darījums jau drīz izplēn, šī tikšanās ir piespiedusi tās dalībniekus pirmo reizi dzīvē uzdot sev galveno jautājumu: vai mūsu sapņi ir piepildāmi? Izrādes režisors Lauris Gundars, lomās: Tālivaldis Lasmanis, Anna Putniņa un Imants Strads. Biļetes cena: Ls 7,-. Rezervācijas pieņem Valmieras Drāmas Teātra kase (tālr. 64207335). Vairāk par Valmieras Drāmas Teātra repertuāru šeit! Www.vdt.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Valmiera (bij.Valmieras rajons)
  • Adrese: Rīgas iela 10, Valmiera
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: 
  • E-pasts: -

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!