Trešdiena, 29. Maijs, 2024
Raivis, Raivo, Maksis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Ekskursija „Liepāja – Latvijas galvaspilsēta”(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4529
Ekskursija „Liepāja – Latvijas galvaspilsēta”(ARHĪVS)
Ekskursija „Liepāja – Latvijas galvaspilsēta”(ARHĪVS)

Apraksts


18.novembrī Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs aicina liepājniekus un Liepājas viesus izzināt Liepājas lomu Latvijas valsts tapšanā un pievienoties ekskursijai „Liepāja-Latvijas galvaspilsēta”, kā arī izmantot svētku atlaižu kuponus, lai baudītu bezmaksas siltos dzērienus un svētku maltīti par īpašu cenu Liepājas kafejnīcās un restorānos.

18.novembrī Liepājā plānoti dažādi kultūras pasākumi. Sadarbībā ar vairākiem Liepājas uzņēmējiem esam radījuši tiem lielisku papildinājumu. Mūsu akcija rosina svētkus pavadīt visai ģimenei kopā – vispirms doties izzinošā pastaigā, tad baudīt siltu dzērienu vai maltīti, un vēlāk apmeklēt kādu no kultūras pasākumiem (http://www.liepajaskultura.lv/lv/kalendars).
Ekskursijas „Liepāja-Latvijas galvaspilsēta” sākums 18.novembrī pulksten 12:00 Rožu laukumā pie Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja. Ekskursiju vadīs Sandra Hermere. Ekskursijas maksa – o,40 Ls (četrdesmit santīmi), bērniem līdz 7 gadu vecumam bez maksas.

Uzrādot īpašo svētku kuponu ekskursijas dalībnieki varēs baudīt karstos svētku dzērienus bez maksas un svētku maltīti ar atlaidēm.
- restorānā "Pastnieka māja" – tase kafijas Latte bez maksas un tūrisma sezonas iecienītākais ēdiens „Liepājas menciņi” + alus par svētku cenu
- restorānā "Upe" – īpašais restorāna karstvīns bez maksas
- restorānā "Medus" – no plkst. 12:00-16:00 otrajiem ēdieniem 10% atlaide
- Restorānā „Barons Bumbier’s” – bezalkoholiskajiem kokteiļiem 20% atlaide

Saņemt akcijas kuponus un pieteikties ekskursijai iespējams gan iepriekš, gan īsi pirms tās sākuma Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā Rožu laukumā 5/6. Ekskursijai var pieteikties arī pa tālruni 63480808 un e-pastu info@liepajaturisms.lv 18.novembrī tūrisma informācijas birojs būs atvērts no 10:00-13:00.

Plašāku priekšstatu par laika posmu no 1919.gada 7.janvāra līdz 7.jūlijam, kad Liepājā uzturējās Latvijas valdībā, iespējams gūt izstādē „Liepāja-Latvijas galvaspilsēta”. Izstādes fotoattēlos skatāms gan vilciens, ar kuru Latvijas valdība atbrauca uz Liepāju, gan karogotais kuģis "Saratov", ar kuru devās atpakaļ. Izstādē jaušama arī atmosfērā, kāda valdīja pilsēta, kad tika proklamēta Latvijas Republika un Liepājas Latviešu biedrība pa visiem Liepājas veikaliem meklēja jaunajam Latvijas karogam atbilstošas
krāsas drēbi. Izstāde katru dienu apskatāma no 10:00 līdz 18:00 K.Ukstiņa ielā 7/9, Liepājas muzeja nodaļā „Liepāja okupāciju režīmos”.
Svētku noskaņas pilnveidošanai Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā katrs tā apmeklētājs varēs atrast kaut ko sev piemērotu – gan jautrus un asprātīgus suvenīrus un sadzīves priekšmetus ar valsts simboliku, gan mazus un lielus Latvijas un Liepājas karogus, lentas un aproces.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Hmieļevska
Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja vadītāja
634 21373

Kontaktinformācija

  • Novads: Liepāja(bij.Liepājas rajons)
  • Adrese: Liepāja
  • Kontaktpersona: Ieva Hmieļevska
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 63421373
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!