Svētdiena, 29. Janvāris, 2023
Valērijs, Aivars
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Jelgavas tornis svin gada jubileju(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4259
Jelgavas tornis svin gada jubileju(ARHĪVS)
Jelgavas tornis svin gada jubileju(ARHĪVS)

Apraksts


Trešdien, 16. novembrī, Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornim aprit gads kopš tā rekonstrukcijas pabeigšanas. Gada laikā Tornis ir ieguvis ievērojamu vietējo un ārzemju viesu atzinību – no 2010.gada 16.novembra Torņa ekspozīcijas un skatu laukumu ir apmeklējuši 43 218 cilvēki no dažādām Latvijas pilsētām un pasaules valstīm.
Darbības gada pirmajā jubilejā tornis apmeklētājiem piedāvās dažādus interesantus pasākumus.

Torņa gadadienā no plkst. 14 līdz 15 devītā stāva izstāžu zālē notiks pilsētas mākslinieku sarunas par Jelgavu skicēs. Turpat pēcpusdienā no 16 līdz 16.45 notiks Bērnu un jauniešu centra „Junda” ģitāristu pulciņa „Jundas ģitāras” un Salgales Bērnu mūzikas un mākslas skolu audzēkņu mēģinājums un priekšnesums, no 17 – 18 devītajā stāvā notiks Bērnu un Jauniešu mūzikas kluba „Rokskola” muzikālā nodarbība, bet no plkst. 18 līdz 20 ar zvanu skaņām torņa skatu laukumu piepildīs „Jundas” zvanu ansamblis „Accelerando”.
Plkst. 19 interesenti tiek aicināti piedalīties stāstu un sarunu vakarā „Cauri gadsimtiem – Torņa stāsti” Torņa konferenču zālē, 7. stāvā. Ar interesantiem faktiem, Torņa vēsturi un atjaunošanas gaitu iepazīstinās prof. Ojārs Spārītis, arheologs Mārtiņš Lūsēns, arhitekts A. Lapiņš un citi ar Torņa vēsturi un atjaunošanu saistīti cilvēki.

Visas dienas garumā Torņa apmeklētājus sagaidīs mazi pārsteigumi, bet 9.stāvā ikviens varēs izveidot savu apsveikumu tornim. Vēlāk apsveikumi tiks apkopoti un kopā ar fotogrāfijām veidos jubilejas grāmatu.
Plkst. 13, 15, 17 un 19no Torni un tā apkārtni ieskandinās saksofona melodijas.

Torņa ekspozīciju un skatu laukuma apmeklējums: pieaugušajiem- 1,50 Ls, skolēniem, studentiem un pensionāriem- 0,50 Ls; skatu laukuma un izstāžu zāles apmeklējums: pieaugušajiem- 0,80 Ls, skolēniem, studentiem un pensionāriem- 0,40 Ls.
Ieeja uz stāstu un sarunu vakaru konferenču zālē– bez maksas.


Informāciju sagatavoja
Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Kontaktinformācija

  • Novads: Jelgava
  • Adrese: Akadēmijas iela 1, Jelgava
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 63005445
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!