Ceturtdiena, 7. Decembris, 2023
Dzirkstīte, Anta, Antonija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Latvijas Radio programmas svētku laikā(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4196
Latvijas Radio programmas svētku laikā(ARHĪVS)
Latvijas Radio programmas svētku laikā(ARHĪVS)

Apraksts


Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā, 18. novembrī, Latvijas Radio programmas piedāvās tiešraides un raidījumus svētku noskaņās.

Latvijas Radio 1 jau plkst. 9:00 tiešraidē raidīs Ekumēnisko dievkalpojumu no Rīgas Doma, bet pēc plkst. 10:00 raidījums „Kultūras Rondo” aicinās neklātienē piedalīties Ojāra Vācieša Literārās prēmijas pasniegšanā. Pēc stundas plkst. 11:00 sekosim līdzi Latvijas Nacionālo bruņoto spēku vienību militārajai parādei 11.novembra krastmalā.

Svētku programmas turpinājumā plkst. 12:30 pieslēgsimies Saeimas svinīgajai sēdei, bet pēc plkst. 13:00 Aidis Tomsons kopā ar studijas viesiem pārrunās Eiropas valstu dažādās nacionālās identitātes un to nozīmi kopīgajā Eiropas telpā.

Raidījumā „Zināmais nezināmajā” pēc plkst. 14:00 dienā vēstīsim par mūsu zinātnieku sasniegumiem, bet pēc plkst.16:00 dzirdēsit ierakstu no Latvijas Radio 1. studijas, kur tikko svētku noskaņās noritēja „Tālo viensētu salidojums,” kad Radio mājā bija pulcējušies un sumināti raidījuma „Viensētu stāsti” varoņi.

Pusastoņos vakarā Arita Grīnberga un Kaspars Zlidnis sāks tiešraidi no Brīvības pieminekļa, kur ļaudis uzrunās Valsts Prezidents Andris Bērziņš, bet LR1 Svētku programma izskanēs plkst. 22:15 ar dzejas kompozīciju „Savās mājās būt”.

Savukārt Latvijas Radio 3 - „Klasika” saviem klausītājiem visas dienas garumā piedāvās īpašu Latvijas komponistu mūzikas un latviešu mākslinieku ierakstu programmu visplašākajā žanru amplitūdā. Dziesmas par dzimteni skanēs pasaules tautu mūzikai veltītajā pārraidē „Odiseja” plkst. 9:15, bet plkst. 10:30 muzicēs dziedātāja Biruta Ozoliņa un grupa „Patina”. Plkst. 12:00 atskaņosim starptautiski atzītā diriģenta, 18. novembra gaviļnieka Andra Nelsona jaunāko ieskaņojumu izlasi. Pēcpusdienā plkst. 15:05 skanēs rakstnieces Annas Brigaderes 150. gadskārtai veltīta pārraide, bet plkst. 17:30 sāksies tiešraide no svētku koncerta Dailes teātrī, kurā piedalīsies dziedātāji Inga Kalna un Jānis Apeinis, jauniešu koris "Kamēr...", Liepājas simfoniskais orķestris un diriģenti Jānis Liepiņš un Atvars Lakstīgala. Vakara cēliena viducī plkst. 22:00 „Klasikas” ēterā pirmoreiz izskanēs Jura Karlsona opuss „Adoratio” Latvijas Radio kora, kamerorķestra Sinfonietta Rīga un diriģenta Sigvarda Kļavas 22. aprīļa koncertierakstā Rīgas Domā.

Patriotisku mūziku klausītājiem visas dienas garumā piedāvās Latvijas Radio 2, savukārt visas četras Latvijas Radio programmas plkst. 21:00 vakarā atskaņos Latvijas Valsts himnu.


Kontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Ilze Zvaigzne
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 67206691
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!