Svētdiena, 14. Aprīlis, 2024
Strauja, Gudrīte
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Spoguļstāsti – jaunieši atklāti runā par dzīvi(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 3938
Spoguļstāsti – jaunieši atklāti runā par dzīvi(ARHĪVS)
Spoguļstāsti – jaunieši atklāti runā par dzīvi(ARHĪVS)

Apraksts


Jau trešo reizi Latvijā skatītājiem tiek piedāvāta dokumentāla izrāde, kurā jaunieši uz skatuves atklāti runā par dzīvi. Šoreiz izrādes nosaukums ir «Spoguļstāsti».

Pēc būtības šis ir Dānijas projekta C:ONTACT un Latvijas KNTAKTS.LV turpinājums, jo iepriekšējos gados līdzīgi tika veidotas izrādes «Stāsti, kas pagriež pasauli» un «Manas sirds stāsti». Tās tika izrādītas Dailes teātrī un daudzās Rīgas skolās. Izrādes «Manas sirds stāsti» fragments krievu valodā tika izrādīts un augsti novērtēts Pēterburgā Viskrievijas Bērnu un jauniešu izrāžu festivāla «Arļekin».

Šoreiz par izrāžu skatītājiem kļūs Dailes teātra apmeklētāji un Limbažu novada skolu audzēkņi, turklāt projekta ietvaros, pedagogiem un režisoriem Limbažos tiks rīkots seminārs, kur varēs apgūt šāda veida izrāžu veidošanas metodiku, lai to varētu izmantot līdzīgu izrāžu veidošanā un darbā ar jauniešiem skolās.

Visi «Spoguļstāstos» redzamie un dzirdamie stāsti nav izdomāti, tie ir pašu jauniešu pieredzēti notikumi. Tie ir katram izrades dalībniekiem nozīmīgi dzīves fragmenti, kas atstājuši iespaidu, radījuši dažādas izjūtas un pārdzīvojumus, kas atstājuši iespaidu uz viņu personīgo attieksmi, domām un, iespējams, pat rakstura iezīmēm. Tas ir teātris tā īstākajā formā – aktieris, skatītāji un patiess stāsts.

Izrādes režisors – Didzis Jonovs, horeogrāfe – Vita Bekmane, radošie konsultani Agris Daņiļevičs, Aina Matīsa un Gustavo.

Projektu ES programmas «Eiropa pilsoņiem» ietvaros īsteno Lādes inovāciju un attīstības fonds un C:ntact fonds (Dānija) sadarbībā ar Limbažu novada un Frederiksbergas (Dānija) pašvaldībām, Dānijas kultūras institūtu un Dailes teātri.
Izrādes Dailes teātra Mazajā zālē
1.decembrī pulksten 16 un 19
12. janvārī pulksten 16 un 19

Kontaktinformācija

  • Novads: Rīga (bij.Rīgas rajons)
  • Adrese: Dailes teātris
  • Kontaktpersona: Liene Jakovļeva
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 67270424
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!