Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

TC „Valleta” ar grupas MUSIQQ koncertu svinēs 4 gadu jubileju(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 6319
TC „Valleta” ar grupas MUSIQQ koncertu svinēs 4 gadu jubileju(ARHĪVS)
TC „Valleta” ar grupas MUSIQQ koncertu svinēs 4 gadu jubileju(ARHĪVS)

Apraksts


Jau šo sestdien, 26.novembrī, tirdzniecības centrs „Valleta” (TC), Valmierā atzīmēs 4. dzimšanas dienu, uz kuru tiek ielūgts ikviens vidzemnieks.

Jubilejas svinības sāksies jau no plkst.10:00, kad gados jaunākie vidzemnieki varēs doties uz piepūšamajām atrakcijām, kas atradīsies tirdzniecības centra 3. un 4. stāvā, savukārt no plkst.11:00 – 15:00 piedalīties radošās grupas „Pasaku nams” aktivitātēs – „Odu dancī”, „Krāsu tracī”, „Olu sprintā”, „Burkānu copē” un „Atrodi vienādo” –, balvās saņemot kādu no balonu zvēriņiem. Šajā laikā darbosies arī seju apzīmēšanas darbnīca, ļaujot nokļūt pasaku pasaulē un pārtapt par to, ko vien katrs vēlēsies. No plkst.15:00 – 17:00 ar „Valletas” konfektēm cienās dinozaurs Dino un IKI zaķis.

No plkst.11:00 ikvienam bez maksas būs iespēja izmēģināt SPA Estonia Jet-Peel procedūru rokām. Speciālisti procedūru veic ar iekārtu, kas apgādā ādu ar skābekli, dziļi mitrina, padara to gludu un samtainu.

Plkst.17:00 uz centrālās skatuves 3.stāvā uzstāsies grupa Musiqq – kā ierasts, koncerts ar Latvijā pazīstamiem un iecienītiem mūziķiem būs kā dāvana visiem jubilejas apmeklētājiem.

Visas dienas garumā izdevīgi pirkumi veikalos Sportland, Cubus, Veļas Pasaule, LeSorelle, Gandrs, Stenders, X-jeans, Lauma, Walking un Multilukss. No plkst.10:00 – 20:00, iepērkoties vismaz 20 LVL vērtībā un čeku uzrādot Informācijas centrā, pircēji varēs piedalīties dzimšanas dienas akcijā – aizpildīt loterijas kartiņu un laimēt kādu no TC „Valleta” tirdzniecības vietu sarūpētajām dāvanām. Izlozes notiks katras stundas 10.tajā minūtē.

Kontaktinformācija

  • Novads: Valmiera (bij.Valmieras rajons)
  • Adrese: Rīgas iela 4, Valmiera
  • Kontaktpersona: -
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 26665000, 64250820
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!