Piektdiena, 31. Maijs, 2024
Jūsma, Alīda
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

Uzplaukst devītā Ziemassvētku Roze(ARHĪVS)

Reizes skatīts: 4392
Uzplaukst devītā Ziemassvētku Roze(ARHĪVS)
Uzplaukst devītā Ziemassvētku Roze(ARHĪVS)

Apraksts


2011.gads būs jau devītais gads, kad Ziemassvētku laikā Latvijas evaņģēliski luteriskā Baznīca (LELB) sadarbībā ar sabiedrībā iecienītu mūziķu līdzdalību organizē koncertakciju “Ziemassvētku Roze”. Tā ir kā dāvana Latvijas novados dzīvojošajiem cilvēkiem Adventa un Ziemsvētku laikā, tāpēc koncerta apmeklētājiem koncerts ir bezmaksas.

Koncertakcijā „Ziemassvētku Roze” ar pašvaldību un privāto ziedotāju atbalstu tiek organizēti koncerti, kuri ir guvuši lielu atsaucību, jo koncerta repertuāru mūziķi veido no oriģināldziesmām, kas ir viņu aktīvajā repertuārā un no interesantiem tradicionālo Ziemassvētku dziesmu aranžējumiem. Koncertā piedalās arī vietējās draudzes mācītājs, kas saka uzrunu klausītājiem par Ziemassvētku Vēsti.

Dziedātāja Lorija Vuda atzīst: „Roze, tas ir krāšņs pilnības un mīlestības simbols. Tā nezied tikai vasarā, bet pārnestā nozīmē tā zied arī laikā, kad gaidāma Kristus - paša Mīlestības iemiesojuma dzimšana. Koncertakcijas dalībnieki, katrs sev vien raksturīgajā izpausmē, papildus ierastajam repertuāram, sagatavojuši īpašu Adventam un Ziemsvētku laikam piemērotu programmu, kurā ietilpst garīgās dziesmas no luterāņu dziesmu grāmatas.”

2011.gadā uzaicinājumam piedalīties koncertakcijā atsaukušās 4 mūziķu grupas:
• Inita Āboliņa un Normunds Ķietis no „Lauku muzikantiem”,
• komponists Uģis Prauliņš kopā ar Loriju Vudu un Ivaru Cinkusu,
• 2009. gada „Latvijas Gāze” Gada balvas labākās jaunā operas solistes balvas ieguvēja Inga Šļubovska ar pavadošo sastāvu – Ziemeļlatvijas kameransambli „Livonia”.
• Mūziķis Aivars Brīze kopā ar Elitu Veidemani un bērnu vokālo ansambli „Spārni” (Sociālās integrācijas valsts aģentūra)

Šīs mūziķu grupas šogad kopā sniegs 14 koncertus dažādos Latvijas novados, bet vēl viens koncerts ir iecerēts īpašs – „Ziemassvētku Rozes” lielkoncerts Madonas pilsētas Kultūras namā, kurā piedalīsies visas 4 mūziķu grupas-
21.decembris plkst. 19.00.

Cerot uz jauku sadarbību Ziemassvētku noskaņās, sirsnībā,
projekta „Ziemassvētku Rozes” vadītājs - mācītājs Artis Eglītis

www.madona.lv

Kontaktinformācija

  • Novads: Citur
  • Adrese: 
  • Kontaktpersona: Jānis Kļaviņš
  • Mājas lapa: -
  • Tel.: +371 26131727
  • E-pasts: 

Viesu grāmata

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!